Úvod / Archiv aktualit

Archiv aktualit

[5557] Marco Asensio: Tým by neměl záviset na mně | 15.11.18 10:56
Letošní sezóna měla být tou, ve které se Marco Asensio definitivně stane tahounem Realu Madrid, mladý fotbalista ale není v ideální formě a nemyslí si, že by osud mužstva měl záviset na jeho výkonech: "Nemyslím si, že jsme v krizi a že zlepšení závisí na mně. V týmu jsou starší a zkušenější hráči, kteří mají vyšší postavení. V posledních zápasech se nám začíná dařit. Tak už to ve fotbale chodí, buď jste nejlepší, nebo nejhorší, nic mezi tím."
[5556] Dmitrović a Pedro León musí na operaci | 15.11.18 10:50
Brankářská jednička Eibaru Marko Dmitrović a křídelník Pedro León jsou už nějakou dobu na marodce a dnes klub oznámil, že se obě opory musí podrobit operaci. Poté dojde k upřesnění, jak dlouho se budou zotavovat.
[5555] Trofeo Teresa Herrera do rukou Athleticu | 15.11.18 10:47
Třiasedmdesátý ročník Trofeo Teresa Herrera se stal kořistí Athleticu, který zdolal pořádající Deportivu po penaltách. V základních hrací době skončil zápas, jemuž přihlíželo 8 500 příznivců, výsledkem 2-2.
[5554] Simeone blízko dohody o nové smlouvě | 15.11.18 10:42
Atlético Madrid prožívá pod Diegem Simeonem nejúspěšnější období v klubové historii a to by mělo pokračovat. Obě strany jsou blízko dohody o prodloužení spolupráce, což by argentinskému kouči zajistilo vyšší plat, než jaký pobírá největší hvězda týmu Antoine Griezmann.
[5553] Sevilla přemýšlí o Mirandovi | 15.11.18 10:40
Sevilla chce v zimě posilovat a mezi vytipovanými jmény je i 34letý stoper Inter Milán Miranda. Brazilec má s La Ligou zkušenosti z působení v Atléticu.
[5552] Mateu Lahoz udělal chybu v zápise | 15.11.18 10:38
Mateu Lahoz patří mezi nejzkušenější rozhodčí v La Lize, přesto udělal školáckou chybu v zápise utkání Barcelona - Betis, když uvedl, že Lionel Messi ve 22. minutě vyrovnával na 1-1. Ve skutečnosti ale branka Messiho přišla až v 67. minutě, navíc za stavu 2-0 pro Betis. Barcelona nakonec překvapivě prohrála 3-4.
[5551] Marcelino tabulku nesleduje | 15.11.18 10:34
Valencia je po dvanácti odehraných kolech až na patnáctém místě La Ligy, její trenér Marcelino García Toral se ale nelichotivým postavením v tabulce nezaobírá: "Pravdou je, že už nějakou dobu tabulku nesleduji. Analyzuji naše výkony a zápasy, tréninky, myslím pozitivně. Jsem přesvědčený, že půjdeme nahoru."
[5550] Sarabia a Banega by měli brzy prodloužit | 14.11.18 12:53
Pablo Sarabia a Éver Banega by brzy měli podepsat se Sevillou prodloužené kontrakty. Klub si chce své hvězdy pojistit ještě předtím, než se bude konat schůze vedení. Ta je na programu 10. prosince.
[5549] Yuri si nezahraje tři zápasy | 14.11.18 12:49
Obránce Athleticu Yuri Berchiche zmešká následující tři ligové zápasy. Přesně takový trest mu totiž vyměřila disciplinární komise za vyloučení a protesty v utkání proti Atléticu.
[5548] Atlético si chce pojistit Filipeho | 14.11.18 12:47
Filipe Luís sice chtěl v létě opustit Atlético, nakonec ale setrval a odměnou by mu mohla být nabídka nové smlouvy, kterou již vedení Los Colchoneros pro zkušeného brazilského beka plánuje.
[5547] Zurutuza nabídku nové smlouvy zatím nedostal | 14.11.18 00:10
David Zurutuza má v Realu Sociedad smlouvu jen do léta a jak sám prozradil, zatím od vedení nedostal nabídku na její prodloužení. Proto nevylučuje, že klub, v němž kromě ročního hostování v Eibaru strávil celou kariéru, opustí. "Ano, je to možnost, jedna z tísice, o kterých jsem přemýšlel. Jsem v klidu, nestresuji se. Co se má stát, to se stane," uvedl 32letý záložník.
[5546] Palacios po finále Poháru osvoboditelů do Realu Madrid | 14.11.18 19:31
Přestup Exequiela Palaciose z River Plate do Realu Madrid za 20 milionů eur je už podle médií dohodnutý, k oficiálnímu potvrzení ale dojde až po finále Poháru osvoboditelů, v němž je soupeřem Riveru Boca Juniors.
[5545] Solari podepsal smlouvu do roku 2021 | 13.11.18 23:46
Real Madrid oficiálně potvrdil pokračování Santiaga Solariho ve funkci trenéra. Argentinec, jenž měl původně nahradit odvolaného Julena Lopeteguiho jen dočasně, podepsal smlouvu až do roku 2021.
[5544] Reguilón bude chybět měsíc | 13.11.18 13:24
Sergio Reguilón už ví, jak dlouho bude kvůli zranění ze zápasu ve Vigu chybět. Mladý bek Realu Madrid musí odpočívat měsíc.
[5543] Espanyolu hrozí trest za pozdní nástup | 13.11.18 12:12
Fotbalisté Espanyolu se dostavili k druhému poločasu zápasu v Seville o minutu a půl později, za což klubu z Barcelony hrozí finanční postih ve výši 3 000 eur.
[5542] Fornals odmítl nabídky z Anglie | 13.11.18 12:10
O Pabla Fornalse se podle listu AS zajímaly West Ham a Fulham, záložník Villarrealu chce ale pomoci současnému zaměstnavateli z krize a nabídky na přestup odmítá.
[5541] Ganea marně vyhlíží debut | 13.11.18 12:02
Cristian Ganea po letním přestupu stále marně vyhlíží debut za Athletic, rumunský fotbalista ještě nebyl v žádné zápasové nominaci. Podle deníku Marca se prozatím nedokázal přizpůsobit novému prostředí a nárokům baskického celku.
[5540] Skončí Batshuayi ve Valencii už v lednu? | 13.11.18 11:57
Michy Batshuayi nebyl v nominaci na víkendový zápas proti Getafe, kouč Marcelino údajně není spokojen s jeho přístupem a vedení klubu hledá řešení. Hostování belgického útočníka z Chelsea má trvat do konce sezóny a Netopýři ho nemohou jednostranně ukončit dříve, řešením by však mohlo být, kdyby se v lednu našel jiný zájemce o jeho služby, který by byl ochotný dorovnat finanční podmínky dohody mezi Valencií a Chelsea.
[5539] Keylor Navas chce doléčit koleno | 13.11.18 10:31
Keylora Navase dlouhodobě trápí problémy s kolenem, kostarický brankář opět vynechá zápasy národního týmu, aby se mohl věnovat rehabilitaci a boji o post jedničky v Realu Madrid, který zatím vyhrává Thibaut Courtois.
[5538] Godín tři týdny na marodce | 12.11.18 11:44
Diego Godín i přes zranění vsítil v nastaveném čase vítězný gól Atlética proti Athleticu, nyní však čeká zkušeného obránce asi třítýdenní pauza.
Předchozí 1 242 243 244 245 246 247 248 519 Následující [strana: 245/519, záznamů: 10362]