STABLE 3.19.0

Finále Copa del Rey by se mohlo každoročně hrát na stadionu Wanda Metropolitano

Wanda Metropolitano (© marca.es)

Španělský fotbalový svaz (RFEF) se chystá ukončit každoroční dohady o tom, kde se bude hrát finále Copa del Rey. Pravidelným dějištěm posledního zápasu domácího poháru by se mohl stát stadion Wanda Metropolitano.

Španělsko je svým postupem, kdy se místo finále vybírá až několik týdnů či měsíců před samotným utkáním, unikátní. V Anglii je pro finále poháru určeno Wembley, v Německu Berlínský olympijský stadion, ve Francii Stade de France, v Nizozemí Amsterdam Arena... 

Právě model těchto zemí, kdy je dějiště pevně určeno, by mohlo Španělsko následovat. Wanda Metropolitano je nejmodernějším stánkem v zemi, kapacita 68 tisíc míst je dostatečná, poloha výborná a vztahy mezi Atléticem a RFEF byly vždy vstřícné.

Očekává se, že Wanda Metropolitano bude hostit finále letošního Královského poháru, které je na programu 21. dubna, byť ještě nic oficiálně potvrzeno nebylo. A pokud se nový stadion Atlética osvědčí, nemělo by nic bránit tomu, aby se stal trvalým domovem rozhodujícího mače Copa del Rey.

Kdo dnes slaví

Narozeniny slaví
Uživatel Věk
madridcan madridcan 27

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 1 uživatel

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 44 Následující
Fanatizmus to je život náš *2*
lol naši hrajou luxusně
Voráček srdce a hned dvojitý, začíná to na ledový ploše nadějně *2*
@Carlitos Tak s brankármi ste už na tom ako Depor vo futbale, tak sa nečuduj... *5* *6*
proč nechytá Mr. Vezina ale ten lamácké Lev *1*
@Makak ta je tenka vzdycky, ale pokud to beres na prubeh sezony, tak je to uspech - oproti ocekavani mate zadelano na double, o kterej prijdete jen pokud budete totalni jelita...
@Sebyk Zrovna propad formy neberu jako propad *4* Espanyol - nehratelné hřiště. Getafe - hráli jsme líp než září, kdy jsme otočili. Valencia - jednoznačně lepší než listopadu. A že to proti Eibaru a Alavésu muselo jít na sílu, beru právě jako důsledek kalendáře v kombinaci s úzkým kádrem.
Letos to Messimu vychází líp, Madrid ztrácí, takže Ernesto těží maximum. Přesto hranici mezi úspěchem a neúspěchem pořád považuju za tenkou.
Předchozí 1 2 3 44 Následující

Top plkálisti dnes

Makak 9
Carlitos 6
Sebyk 6
BarcaGang 1
ace 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace