STABLE 3.20.0

Iniesta údajně zamíří do Číny. I kvůli svému vínu

Andrés Iniesta (© marca.es)

Andrés Iniesta po víkendovém finále Královského poháru proti Seville oznámí rozhodnutí o své budoucnosti. Španělská média už ale mají jasno, letitá opora Barcelony klub opustí a zamíří do čínské ligy.

Iniesta během letošní sezóny podepsal na Camp Nou doživotní kontrakt, mezi fotbalisty, kteří strávili celou kariéru v jednom celku, se ale s největší pravděpodobností nepřidá a zamíří do Číny. Roli v Iniestově rozhodnutí hrála i jeho vinařská společnost.

Pro tu je totiž obrovský čínský trh velkou příležitostí a 33letý Iniesta by na něm chtěl v příštím roce prodat dva miliony lahví. Značku bude v zemi sám propagovat.

Rodinný podnik Bodega Iniesta byl založen v roce 2010 a sídlí v hráčově rodném městě Fuentealbilla. Nejoblíbenějším produktem mezi spotřebiteli je červené víno Corazón Loco (Bláznivé srdce).

Zajímáte se o dění v klubu FC Barcelona podrobněji? Navštivte náš spřátelený portál FCBarcelona.cz.

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 1 uživatel

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 34 Následující
zitra se podivam na valce z Anglie a budu spokojene
@ace tys proti multikulti belgii nefandil etnicky čistýmu tunisku?
nebduu poslouchat nejakou muslimskou onanii
tuhle slunickarinu vypiname a deme na Quantum of Solace *8*
@tunak tak môžem si nastaviť tvar kódu, rozpoznanie tváre, scan odtlačku alebo scan oka
@Mistborn já mám na telefonu tlačítko a to mi stačí, teď jsem zjistil, že je tam nastavený ještě poklepání na displej, ale stejně používám tlačítko, imo je to nejrozumnější dizajn, mechanický tlačítko dává nejlepší zpětnou vazbu; ale jasně, telefon není zabezpečenej, takže pak ještě musím udělat dva pohyby prstem na displeji, to ty nemusíš
@BarcaGang já nevím, v životě jsem na telefonu neměl praskej displej a to žádnej prezervativ nepoužívám, jak to všichni děláte, že furt rozbíjíte sklo? to o telefon mlátíte půllitrem?
Předchozí 1 2 3 34 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace