STABLE 3.19.0

Jak vybral čínský majitel Lorcy trenéra? Podle fotografie

Fabri (© marca.es)

Lorca se potácí na dně Segunda División. Možná za to může i netradiční volba trenéra, kterou Xu Genbao na konci prosince loňského roku provedl na základě fotografie.

Čínskému majitelu klubu vedení nabídlo tři jména - Estebana Viga, Juana Ramóna Sandovala a Fabriho. Xu Genbao si překvapivě nevyžádal životopisy všech adeptů či doplňující informace, ale jejich fotografie. Na základě dojmů z nich sáhl po Fabrim.

Podle mnohých to jen dokazuje ochlazení vzhahu 74letého muže, jenž je sám trenérem, nedávno dokonce jmenovaným nejlepším ve své zemi, k Lorce, kterou tak trochu nechává napospas osudu a přestal se o ni zajímat. Očekává se, že klub brzy prodá.

Lorca na sebe upoutala i složením kádru. Díky deseti lednovým posilám se totiž počet národností v týmu rozšířil na číslo 11, což je na Segundu nevídané číslo. Své zastoupení mají v Lorce Jamajka, Argentina, Francie, Portugalsko, Guinea, Mali, Nigérie, Chorvatsko, Uruguay, Španělsko a Švédsko. I to je pravděpodobně jeden z důvodů, proč hráči nemohou na trávníku najít společnou řeč...

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 2 uživatelé

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 25 Následující
@Floren.Perez Tak Holanďani jsou tímhle docela známí ne ( fotbalisti myslím ) ?
@Floren.Perez urcite lepsi nez cokoliv z fotbalu co byly tenhle tejden *2*
@Josef72 to se nedivím, nejsou moc zajímavý
@tunak Přiznám se, že je vůbec nesleduju.
nemaj střed obrany a zálohu
ačkoliv když vezu sestavu spurs, tak je jasně vidět, co anglii chybí - stopeři, eriksen a dembele
oni by nemuseli mít nutně úplně špatný vyhlídky ani do ruska, pokud by měli schopnýho trenéra
Předchozí 1 2 3 25 Následující

Top plkálisti dnes

aimar21 1
Floren.Perez 1
Josef72 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace