STABLE 3.19.0

Liga Fantástica po 28. kole

Liga Fantástica

Jaké výsledky přineslo osmadvacáté kolo naší manažerské hry Liga Fantástica?

Mezi uživateli si vítězství připsal Johnny se ziskem 237 bodů. O téměř třetinu z nich se mu zasloužil kapitán Antoine Griezmann. Druhý skončil BarcaGang, jenž nasbíral 221 bodů a těsné pořadí v první trojce uzavírá Raggy122 s 211 body.

Hvězdou kola se stal záložník Athleticu Raúl Garcíi, který vstřelil obě branky do sítě Leganésu při výhře Basků 2-0. Špatnou investicí se ukázal být jindy spolehlivý Iago Aspas, útočník Celty zakončil kolo s hodnocením -10 bodů.

V celkovém pořadí uživatelů platí i nadále, že vede BarcaGang (5 206 bodů), který jako první překonal hranici 5 tisíc bodů, následovaný aimarem21 (4 916). Ze třetího místa vytlačil Petrinha17 ace.

Příští kolo, které je devětadvacátým v letošním ročníku soutěže a třetím v březnovém cyklu, má uzávěrku hodinu před výkopem úvodního utkání, tedy v pátek 16. března ve 20:00!

Nezapomeňte, že byly rozšířeny použitelné formace. O které jde, najdete v pravidlech. Důvodem je jednak větší volnost při vytváření týmu a také fakt, že u některých fotbalistů se může měnit post a více povolených rozestavení by mělo eliminovat možnost, že změnou postu se správně uložená sestava změní na nepovolenou (takové případy bohužel nelze zcela vyloučit a jsou řešeny individuálně).

Pro nováčky připomínáme, že do hry Liga Fantástica je možné se přihlásit kdykoliv v jejím průběhu, neboť probíhá v týdenních a měsíčních cyklech a jednom celoročním.

Co je Liga Fantástica?

Kdo neví, co to je Liga Fantástica, tak malé shrnutí. Jde o hru, kde si každý registrovaný uživatel může vytvořit svou virtuální jedenáctku hráčů (zde), za kterou dostává body podle výkonnosti. Vše je popsáno v pravidlech (zde).

Je nutné, aby základní sestava obsahovala 11 hráčů (1 brankář a 10 hráčů do pole), odpovídala některé z možných formací a musí být v maximální výši 70 milionů eur, jinak se automaticky neuloží a nebude se přepočítávat!

Uživatel si zvolí název svého týmu (zde), v sekci Moje sestava si zvolí svou jedenáctku fotbalistů (zde), kterou může kdykoliv změnit a upravit. Sestava se automaticky uloží v čas uzávěrky kola (hodinu před výkopem prvního zápasu). V sekci Moje sestava v pravé části obrazovky je rámeček s rozpočtem a pod ním je seznam zápasů daného kola. Nově si můžete zvolit kapitána, jehož body se zdvojnásobí.

Přejeme příjemnou zábavu a velký počet získaných bodů!

Kdo dnes slaví

Narozeniny slaví
Uživatel Věk
frost202 frost202 30
Nejdross Nejdross 32

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 1 uživatel

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 13 Následující
lol Kaufland ko, kam si teď máme zajet pro dobroty ve slevě *1*
@aimar21 Ale no tak, můžeš mi snad tykat *7*
To je moc todlencto *85*
@Carlitos Ústav pro jazyk český je s Carlem *2*
@Helix tádžik jako vévoda? *5*
Předchozí 1 2 3 13 Následující

Top plkálisti dnes

Carlitos 4
aimar21 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace