STABLE 3.20.0

Liga Fantástica po 32. kole

Liga Fantástica

Jaké výsledky přineslo třicáté druhé kolo naší manažerské hry Liga Fantástica?

Šlo o bodově nejslabší kolo celého ročníku. Přes hranici 100 bodů se dostal jediný uživatel, a sice ace (152 bodů). Více než polovinu z nich mu zajistil útočník Atlética Correa, jenž se s 48 body stal nejlepším hráčem kola, jemuž dal ace kapitánskou pásku. Forvard Sevilly Ben Yedder byl s hodnocením -22 bodů propadákem.

Pódium mezi uživateli uzavírají Petrinho17 (97 bodů) a simpi11 (90 bodů). 

Měsíčnímu pořadí v dubnu vévodí ace s 377 body, nejbližšího pronásledovatele má v Petrinhovi17 (278), třetí pozici okupuje ruty (256).

Příští kolo, které je třicátým třetím v letošním ročníku soutěže a třetím v dubnovém cyklu, má uzávěrku hodinu před výkopem úvodního utkání, tedy v úterý 17. dubna v 18:30!

Nezapomeňte, že byly rozšířeny použitelné formace. O které jde, najdete v pravidlech. Důvodem je jednak větší volnost při vytváření týmu a také fakt, že u některých fotbalistů se může měnit post a více povolených rozestavení by mělo eliminovat možnost, že změnou postu se správně uložená sestava změní na nepovolenou (takové případy bohužel nelze zcela vyloučit a jsou řešeny individuálně).

Pro nováčky připomínáme, že do hry Liga Fantástica je možné se přihlásit kdykoliv v jejím průběhu, neboť probíhá v týdenních a měsíčních cyklech a jednom celoročním.

Co je Liga Fantástica?

Kdo neví, co to je Liga Fantástica, tak malé shrnutí. Jde o hru, kde si každý registrovaný uživatel může vytvořit svou virtuální jedenáctku hráčů (zde), za kterou dostává body podle výkonnosti. Vše je popsáno v pravidlech (zde).

Je nutné, aby základní sestava obsahovala 11 hráčů (1 brankář a 10 hráčů do pole), odpovídala některé z možných formací a musí být v maximální výši 70 milionů eur, jinak se automaticky neuloží a nebude se přepočítávat!

Uživatel si zvolí název svého týmu (zde), v sekci Moje sestava si zvolí svou jedenáctku fotbalistů (zde), kterou může kdykoliv změnit a upravit. Sestava se automaticky uloží v čas uzávěrky kola (hodinu před výkopem prvního zápasu). V sekci Moje sestava v pravé části obrazovky je rámeček s rozpočtem a pod ním je seznam zápasů daného kola. Nově si můžete zvolit kapitána, jehož body se zdvojnásobí.

Přejeme příjemnou zábavu a velký počet získaných bodů!

Kdo dnes slaví

Dnes nikdo nic a proto, abychom Ti mohli příště popřát, vyplň svoje jméno a datum narození v osobním profilu :-)

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 1 uživatel

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace