STABLE 3.19.0

Málaga má nejslabší útok v Evropě a v lize sbírá nejvíce červených karet

Bezradný José González (© marca.es)

Málaga ztrácí deset kol před koncem ligové sezóny na záchranu 11 bodů a neodvratně míří do Segundy. Čísla dokazují, že výkony Málagy si přívlastek prvoligové ani nezaslouží.

Hned v 19 z 28 zápasů vyšla Málaga střelecky naprázdno, což je vůbec nejhorší statistika napříč elitními evropskými ligami. Ze všech 98 mužstev, které je tvoří, má k bídě Andalusanů nejblíže Huddersfield (16 zápasů bez vstřelené branky), Benevento (15), Hamburg (15) a dvojice Las Palmas a Amiens (14).

Také celkový počet vstřelených gólů Málagy - 16 - je nejslabším mezi nejlepšími soutěžemi kontinentu. Italské Sassuolo rovněž skórovalo pouze 16krát, ale má odehráno o utkání méně.

Negativní zápisy Málagy tím ale zdaleka nekončí. Současná série sedmi proher v Primeře je nejhorší, jakou historie klubu pamatuje. José González je prozměnu nejhorším koučem zapsaným v análech Málagy, pokud jde o úspěšnost. Ze 27 možných bodů dovedl mužstvo k pouhým dvěma.

Prvenství, které si ale za rámeček nedají, modrobílým patří v počtu červených karet. V letošním ročníku La Ligy jich nasbírali již osm, což je dvojnásobný počet oproti dalšímu v pořadí. I proto už v klubu sestup přijali jako skutečnost a začínají plánovat sezónu 2018/2019 jako účastníci druhé ligy.

Kdo dnes slaví

Narozeniny slaví
Uživatel Věk
frost202 frost202 30
Nejdross Nejdross 32

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 13 Následující
@aimar21 Ale no tak, můžeš mi snad tykat *7*
To je moc todlencto *85*
@Carlitos Ústav pro jazyk český je s Carlem *2*
@Helix tádžik jako vévoda? *5*
@tunak tádžička?
+2
@Carlitos ten dopingovej skandál sis evidentně vychutnal hlavně vizuálně? *4*
Předchozí 1 2 3 13 Následující

Top plkálisti dnes

Carlitos 3
aimar21 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace