STABLE 3.18.0

Piqué potvrdil, že zůstává ve španělské reprezentaci. Arbeloa ho zkritizoval

Gerard Piqué (© marca.es)

Gerard Piqué se nakonec reprezentačního dresu Španělska nevzdá. Samotný fotbalista dnes potvrdil, že i přes nedávná slova o možném odchodu v národním týmu zůstává.

Piqué byl ochotný se s reprezentací rozloučit, pokud by byl někým ze svazu či trenérem považovaný za problém kvůli podpoře osamostatnění Katalánska od zbytku země. Na dnešní tiskové konferenci oznámil, že nevyhoví fanouškům, kteří jej na tréninku vypískali a požadovali, aby už červené triko neoblékal.

"Národní tým a všichni lidé ze svazu jsou jako moje rodina. Chci pokračovat kvůli nim. Proto jsem se rozhodl v reprezentaci zůstat. Není příjemné poslouchat pískot a nadávky od fanoušků, ale věřím, že se situace změní. Nebudu ustupovat. Prostřednictvím dialogu a vzájemného respektu může být vše uvedeno na pravou míru," vrátil se Piqué k emotivnímu rozhovoru ze začátku týdne, kdy odsoudil tvrdý zásah španělské policii proti voličům v referendu o nezávislosti Katalánska.

"Jsem hrdý na to, že jsem členem španělské reprezentace. Nikdo nemůže pochybovat o mé oddanosti, to mě bolí. Jsme fotbalisté, ale také lidé. Chápu, že někteří hráči nechtějí mluvit o politice, protože je to otrava. Ale já jen chtěl, abychom mohli svobodně hlasovat."

Do Piquého se pustil Álvaro Arbeloa, bývalý obránce Realu Madrid, klubu, který Piqué prostřednictvím Twitteru často popichuje: "Jak je jednoduché neprokazovat někomu respekt a pak se ho sám dožadovat. Kdo seje vítr, sklizí bouři."

Kdo dnes slaví

Narozeniny slaví
Uživatel Věk
sancek sancek 27
bure22 bure22 27
spaniel33 spaniel33 32
Svátek "Simona" slaví
Uživatel
simik.222 simik.222

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 12 Následující
to uz musí bejt, takovyho dusevne nestabiliniho rapla nasrat jako malo kdo *5*
@donostia nebo jeste lip, zavrem klub jmenem Real Sociedad. Supaci nasrali jak malo kdo v posledni dobe *3*
@donostia Asi jo, tohle nemá úroveň *50*
@Carlitos asi to tu zase radši zavřem ne? *1*
Bug za bugem na tom webu no *1*
fanta je pro decka, ale koukam ze v tipovacce mam tenhle vikend double, to je soutez pro opravdovy experty *2*
aspon že ten aimar21 aimar21 má nakou soudnost a zabijí to v tipovačce *19*
Předchozí 1 2 3 12 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace