STABLE 3.18.0

Rubén Castro má dveře v Betisu otevřené

Rubén Castro (© marca.es)

Rubén Castro odešel před sezónou na půlroční hostování do čínské ligy. A protože v dresu týmu Guizhou Zhicheng předvádí dobré výkony, nemá nouzi o nabídky.

Devět zápasů, šest gólů, to je bilance zkušeného útočníka v exotické destinaci, díky niž se vyrojili noví zájemci o jeho služby nejen z Číny, ale i z Kataru. V zelenobílé části Sevilly ale věří, že se nejlepší střelec klubové historie vrátí.

"Pokud Rubén Castro nepřijme žádnou z nabídek a rozhodne se vrátit, bude vítaný. Představuje vše, čím Betis je, a fanoušci ho zbožňují. Pokud bude mít znovu radost ze střílení branek za Betis, moje radost bude o to větší," prohlásil sportovní viceprezident Andalusanů Lorenzo Serra Ferrer.

Šestatřicetiletý Rubén Castro je ikonou Betisu a motivaci k návratu bezpochyby má. Kromě koruny krále střelců napříč všemi soutěžemi by se totiž mohl stát i nejúspěšnějším kanonýrem Verdiblancos v Primera División. Tato čest prozatím patří Poli Rincónovi se 78 zásahy v La Lize.

Kdo dnes slaví

Narozeniny slaví
Uživatel Věk
vrba vrba 31

Kdo je na webu

Stránky si prohlíží celkem 1 uživatel

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 9 Následující
I když to vlastně nebude pravda, dokud bude Kily vést EF
@Kcko V povalečství možná *2*
@BarcaGang Jsme holt nejlepší no :)
-1
Nová Fabie překvapivě není hnusná jako všechny předchozí modely *23*
-1
@Carlitos znas nejakyho krome sebe? *2*
+1
Závist off a spánek on, nebo nevstanu. *60*
V pátek mají svátek Vendelíni, to bude teprv jízda *2*
@Jordi Alba Michalové ---> Lukášové
-1
Předchozí 1 2 3 9 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace