STABLE 3.20.0

Sezóna 2017/2018 očami fanúšika - Real Betis Sevilla

Real Betis Sevilla (© realbetisbalompie.es)

Dnes tu máme ôsmy diel rubriky sezóna očami fanúšika. Tentokrát som sa spojil s fanúšikom ďalšieho andalúzskeho klubu a to Betisu Sevilla. Na moje otázky odpovedal užívateľ pitak.

Ako by si zhodnotil sezónu 2017/2018, v ktorej si Betis vybojoval umiestnenie, ktoré zaručuje účasť v pohárovej Európe?

pitak : "Sezónu nejde hodnotit jinak, než jako neskutečně úspěšnou. Teď jen doufat v úspěšný los skupin EL s tím, že se Betis opět ukáže někde v republice nebo okolí."

Ktorý hráč Ťa svojimi výkonmi najviac zaujal a ktorý naopak sklamal?

pitak : "Vyloženě mě nikdo nezklamal, jen jsem měl asi větší očekávání od Rubéna Castra po jeho návratu z Číny (ikdyž nikdo nemohl čekat, že to bude opět stejný gólostroj). Pozitivně překvapil určitě Loren. Jeho nástup do týmu byl impozantní a snad to nebude jen půlroční star a bude se v dobrém světle ukazovat i nadále. Jinak celý tým hrál skvěle, možná až za hranicí svých možností. A Guardado s Joaquínem po hřišti létali, jakoby jim bylo o 10 let méně."

V ktorom zápase sa Ti najviac pozdával výkon mužstva a v ktorom to naopak podľa Teba bola katastrofa?

pitak : "Betis mě asi žádný zápas nezklamal. Za ty roky jsem si už zvykl, že je schopný jeden týden vyhrát na Bernabéu a o pár týdnů prohrát doma s letos tragickým Athleticem. V téhle sezóně to byl přesně ten Betis, kterému jsem začal před spousty let fandit. Žádný zápas nebyl jistý, pokaždé tým mohl vyhrát anebo dostat manitu. Tým hrával uvolněně a přišlo mi, že se prostě baví fotbalem. Nejlepší období byl asi ten měsíc kolem výhry nad Realem Madrid. Ty zápasy, co přišly potom jsem nestačil zírat. 4:4 u Soček, prohra 3:6 doma s Valencií... To byla nádhera a kámoši z čochu aspoň trošku konečně chápali, proč fandím "ňákymu" Betisu. No každopádně nejlepší zápas bylo Sevillské derby. Skóre 7:5 za dvojzápas je ta nejlepší reklama na ten nejlepší fotbal ve Španělsku."

V každej sezóne La Ligy padá veľa pekných gólov, aký gól Betisu sa Ti v sezóne 2017/2018 páčil najviac?

pitak : "Já mám rád střely z dálky a trestňáky, proto vyberu gól Andrese Guardada ze zápasu proti Gironě. Aspoň trošku mi dal zavzpomínat na Marcose Assuncaa."

Viaceré tímy svojimi výkonmi a výsledkami prekvapili. Ktorý tím prekvapil najviac Teba?

pitak : "Letos mě určitě nejvíce překvapila Valencie, doufám, že naváže na své výkony a bude to opět jeden z nejsilnějších týmu Španělska."

A ktorý tím Ťa naopak najviac sklamal?

pitak : "Bohužel letošní Athletic, na takový klub byla předváděná hra i výsledky prostě tragický. Pak mě ještě mrzí pád Deportiva, snad se dostanou zpátky hned za rok."

Čo si sľubuješ od nasledujúcej sezóny, v ktorej sa Betis určite pokúsi o to, aby bola úspešná ako tá predchádzajúca?

pitak : "Ze strany Betisu mám za cíl opět záchranu, reálně je ale vidím kolem 8. místa. Pokud bude opět bojovnost a trocha toho štěstí, je možné, že by se opět mohlo bojovat o Evropu. Pokud se napodobí právě skončená sezóna, tak budu hodně překvapen, ale budu v to doufat a tlačit je, co to jen půjde. A obecně k sezóně doufám, že nebude tak jednostranná..."

Ďakujem pitakovi za jeho čas a odpovede...

Kdo dnes slaví

Narozeniny slaví
Uživatel Věk
tottis10 tottis10 31
Paul09 Paul09 27
kalis kalis 46
ayrton ayrton 46
Paulie01 Paulie01 24
Svátek "Martina" slaví
Uživatel
Nika Nika
Arwi Arwi

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 19 Následující
@tunak v Baskicku asi skoro všude, tady moc nevím...co to že ho scháníš?
měli tam ale docela pěkný záběry, resp timelapses
btw kde se dá sehnat txakoli?
chápu člověka, kterej táhne velkoformátovou kameru velkou jako náklaďák někam do divočiny, vyfotí dva nebo čtyři záběry a pak se vrací domů a film vyvolává, to má řekl bych něco lehce zvrácenýho do sebe, ale astrofotografie? *25* *4*
astrofotografy nemusím, ačkoliv uznávám, že to stojí hodně odhodlání, peněz ( ještě víc, než skoro jakákoliv jiná fotografická disciplína*4* ) a vzhledem k výsledkům asi i určitej druh autismu, no *5*
@Txapeldun to muselo bejt drama teda *4*
*4* Sorry, koukal jsem zrovna na dokument o astrofotografech, co jeli fotit do nejakyho kanonu v Australii, ale zrovna bylo zamraceno *1* *14*
Diskuse zabita, jdeme spát.
Tebe by mohlo, Noire, zajímat, že druhá půlka knihy je taková roadnovel směrem z Pitěru nebo Moskvy na Kavkaz. *66* Ačkoliv teda spíš do Tiflisu než do Baku, pochopitelně. *114* No a samozřejmě je zápletka značně inspirovaná Lermontovem, a jak známo, Lermontov je pravděpodobně nejzajímavější spisovatel vůbec. *94*
Rozhodně je to vedle Houllebecqa můj neoblíbenější autor od šedesátek do současnosti.
Předchozí 1 2 3 19 Následující

Top plkálisti dnes

Txapeldun 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace