Snažím sa byť úctivý, ale kvôli rozhodcovi sme nezískali ani bod, zúri po prehre s Valenciou José González

José González na tréningu Málagy (© marca.es)

Včerajší zápas La Ligy na Estadio La Rosaleda mala Málaga výborne rozohraný, v posledných desiatich minútach ale inkasovala dva góly a nezískala ani bod. Tréner domácich José Manuel González López bol po stretnutí nahnevaný na rozhodcov...

"Snažím sa byť voči rozhodcom úctivý, ale kvôli nim sme nezískali ani bod. Držal som jazyk za zubami aj po prehre v Las Palmas, kde sme inkasovali v samom závere a kde stál Calleri v čase prihrávky na Halilovića jednoznačne v ofsajde. Ale toto je už veľa, lebo teraz sme dali regulérny gól na 2:0! Prečo nebol uznaný, to ja naozaj neviem. Nevidel som ani, aby pri tej situácii zdvihol čiarový rozhodca zastávku. Minimálne do 70. minúty sme mali zápas pod kontrolou, po záverečnom hvizde Trujilla Suáreza ale odchádzame naprázdno. A naozaj si nemyslím, že ak by bol gól Diega Gonzáleza uznaný, tak by Valencia otočila dvojgólové manko," zúril po zápase tréner Málagy.

Málaga je s trinástimi bodmi na poslednom mieste Primera División a záchrana v súťaži je po každom kole vzdialená viac a viac: "Najbližšie cestujeme do Bilbaa, ak by sme včera vyhrali, boli by sme na tom lepšie aj psychicky. Myslím, že každým týždňom hráme lepšie, výsledky ale neprichádzajú a aj tentokrát to bolo nespravodlivé. Prehra s Valenciou je jedna z najťažších, lebo sme si ju nezaslúžili," dodal na záver 51-ročný rodák z Cádizu.