STABLE 3.25.0
Úvod / Song přestoupil do Barcelony kvůli penězům. Bylo mi u p.dele, že nebudu hrát, prozradil

Song přestoupil do Barcelony kvůli penězům. Bylo mi u p.dele, že nebudu hrát, prozradil

Alex Song (© marca.es)

Alex Song v rozhovoru přes sociální síť Instagram prozradil, že v roce 2012 přestoupil z Arsenalu do Barcelony jen kvůli penězům.

"Když jsem přišel do Arsenalu, zajistil mi kontrakt 15 tisíc liber týdně. Můžete si představit moji euforii, když jsem do té doby pobíral 4 000 liber. Mohl jsem se bavit, nakupovat... Přišel jsem na trénink a uviděl krále Thierry Henryho, který přijel ve skvostném autě. Řekl jsem si, že ho musím mít také. Za jakoukoliv cenu. Tak jsem si ho koupil. Ale po dvou měsících jsem litoval, protože všechny peníze šly na palivo. Tak jsem ho vyměnil za Toyotu," vypráví 32letý záložník, jenž patřil Barceloně 4 roky, avšak polovinu času hostoval ve West Hamu.

"Byl jsem v Arsenalu osm let. Osm let a nenašetřil jsem ani 100 tisíc liber. Všichni si mysleli, že jsem milionář, ale tak to nebylo. Když mi nabídla smlouvu Barcelona a já zjistil, jakých bych měl plat, dvakrát jsem se nerozmýšlel. Mé manželce a dětem to zajistilo klidný život i poté, co ukončím kariéru. Setkal jsem se se sportovním ředitelem Barcelony, který mi řekl, že nebudu příliš hrát. Ale to mi bylo u p.dele. Věděl jsem, že teď se stanu milionářem."

"Vždy říkám, že dvacetiletý kluk ve Ferrari je chudý, protože v tom věku ještě nic nedokázal. Ale pokud vidíte 50letého muže v Bentley, tak ten si respekt zaslouží," uzavírá Song.

Zajímáte se o dění v klubu FC Barcelona podrobněji? Navštivte náš spřátelený portál FCBarcelona.cz.

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 4 Následující

@ace obránci natlačili jeho hlavu do dráhy míče a hned válec? pche *2*

@tunak jako fakt, tam se lidi bojej mluvit o politice s českým kamarádem, kterýho znaj 20 let *17*

@Txapeldun diky, tak nejako som ocakaval, ze galicia, baskicko, katalansko ci mallorca budu v klude. dole v andalusii si idu svoju politiku alebo tiez profituju z centralnej vlady? tou otazkou nemierim na futbal, myslim to vseobecne :-)

@tunak to neříkám *5*

existuje vůbec zeme kde si lidi na politiky nestežují?

@Txapeldun myslíš, že španělská je lepší, jo? *4*

hlavně ta Aznarova byla vyloženě teda *4*

v naší zemi vidloňové převažujou, tak se centrální vláda přizpůsobuje jim, spíš než naopak *2*

@Txapeldun Tak ale mallorca je v podstatě velnkov, něco jako Brno, copak ace furt nenadává na centrální vládu?

...

Wait a minute... *2*

Předchozí 1 2 3 4 Následující
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace