Úvod / Kalendář zápasů
Kalendář zápasů
Přehled zápasů 08.10.2017
Čas | Domácí | Výsledek | Hosté | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Segunda División 2017/2018 | |||||||||
13:00 | Albacete | 2:1 | Lorca | ||||||
17:00 | Rayo Vallecano | 4:1 | Real Valladolid | ||||||
19:00 | Barcelona II | 1:1 | Real Oviedo | ||||||
19:00 | Córdoba | 3:0 | Alcorcón | ||||||
21:00 | Granada | 2:0 | Lugo | ||||||
21:30 | Real Zaragoza | 3:0 | Numancia | ||||||
Segunda División B - Grupo 1 2017/2018 | |||||||||
13:00 | Celta de Vigo II | 1:0 | Toledo | ||||||
13:00 | Atlético Madrid II | 0:2 | Fuenlabrada | ||||||
13:00 | Unión Adarve | 0:1 | SS Reyes | ||||||
17:30 | Navalcarnero | 1:0 | Coruxo | ||||||
18:00 | Pontevedra | 2:0 | Real Madrid II | ||||||
18:00 | Deportivo La Coruña II | 1:0 | Real Valladolid II | ||||||
19:00 | Gimnástica Segoviana | 1:1 | Racing Ferrol | ||||||
19:00 | Talavera CF | 2:0 | Ponferradina | ||||||
Segunda División B - Grupo 2 2017/2018 | |||||||||
13:00 | Sporting Gijon II | 1:0 | Aurrerá de Vitoria | ||||||
18:00 | Peña Sport | 0:1 | Izarra | ||||||
18:00 | Racing Santander | 1:0 | Athletic Club II | ||||||
18:00 | Real Unión | 2:0 | Caudal | ||||||
18:00 | Tudelano | 1:0 | Leioa | ||||||
18:30 | Mirandés | 2:1 | Barakaldo | ||||||
19:00 | UD Logroñés | 2:1 | Osasuna II | ||||||
Segunda División B - Grupo 3 2017/2018 | |||||||||
13:00 | Real Zaragoza II | 1:1 | Peralada | ||||||
13:00 | Badalona | 4:1 | Peña Deportiva | ||||||
13:00 | Sabadell | 1:0 | Atlético Baleares | ||||||
13:00 | Mallorca | 3:0 | Cornellà | ||||||
13:00 | Formentera | 0:0 | Ebro | ||||||
13:00 | Villarreal II | 2:1 | Hércules | ||||||
18:30 | Lleida Esportiu | 1:0 | Llagostera-Costa Brava | ||||||
19:00 | Elche | 1:0 | Ontinyent | ||||||
19:00 | Valencia II | 3:3 | Alcoyano | ||||||
Segunda División B - Grupo 4 2017/2018 | |||||||||
13:00 | Melilla | 1:0 | Linense | ||||||
13:00 | Marbella | 1:0 | FC Cartagena | ||||||
13:00 | Granada II | 1:0 | Las Palmas II | ||||||
18:30 | UCAM Murcia | 1:0 | Lorca Deportiva | ||||||
19:00 | Recreativo Huelva | 2:1 | Extremadura UD | ||||||
19:00 | El Ejido | 1:0 | Écija | ||||||
19:00 | Villanovense | 1:0 | Real Betis II | ||||||
19:00 | Mérida AD | 3:0 | CD Badajoz | ||||||
19:00 | San Fernando CD | 3:0 | FC Jumilla |
Plkátko
Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)