Úvod / Kalendář zápasů
Kalendář zápasů
Přehled zápasů 17.12.2017
Čas | Domácí | Výsledek | Hosté | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Primera División 2017/2018 | |||||||||
12:00 | Girona | 1:0 | Getafe | ||||||
16:15 | Celta de Vigo | 0:1 | Villarreal | ||||||
18:30 | Las Palmas | 2:2 | Espanyol | ||||||
20:45 | FC Barcelona | 4:0 | Deportivo La Coruña | ||||||
Segunda División 2017/2018 | |||||||||
12:00 | Sevilla II | 0:1 | Real Oviedo | ||||||
16:00 | Huesca | 3:0 | Lugo | ||||||
18:00 | Sporting Gijón | 3:0 | Tenerife | ||||||
18:00 | Cultural Leonesa | 2:0 | Gimnàstic Tarragona | ||||||
20:00 | Rayo Vallecano | 2:1 | Alcorcón | ||||||
Segunda División B - Grupo 1 2017/2018 | |||||||||
12:00 | Rayo Majadahonda | 2:1 | Racing Ferrol | ||||||
12:00 | Deportivo La Coruña II | 2:0 | Toledo | ||||||
12:00 | Navalcarnero | 0:1 | Rápido Bouzas | ||||||
17:00 | Ponferradina | 2:1 | Fuenlabrada | ||||||
17:00 | Talavera CF | 1:0 | Cerceda | ||||||
17:00 | Guijuelo | 1:0 | Celta de Vigo II | ||||||
17:00 | Pontevedra | 0:1 | Atlético Madrid II | ||||||
17:00 | Gimnástica Segoviana | 1:2 | Unión Adarve | ||||||
Segunda División B - Grupo 2 2017/2018 | |||||||||
12:00 | Burgos | 1:1 | Leioa | ||||||
12:00 | Osasuna II | 1:2 | Aurrerá de Vitoria | ||||||
12:00 | Tudelano | 0:1 | Athletic Club II | ||||||
17:00 | Caudal | 0:0 | Amorebieta | ||||||
17:00 | UD Logroñés | 5:2 | Izarra | ||||||
17:00 | Real Unión | 1:3 | Racing Santander | ||||||
17:00 | Gernika | 1:1 | Mirandés | ||||||
18:00 | Real Sociedad II | 1:1 | Peña Sport | ||||||
Segunda División B - Grupo 3 2017/2018 | |||||||||
11:30 | Villarreal II | 3:2 | Peña Deportiva | ||||||
11:45 | Alcoyano | 0:0 | Ontinyent | ||||||
12:00 | Mallorca | 2:2 | Real Zaragoza II | ||||||
12:00 | Formentera | 1:0 | Peralada | ||||||
12:00 | Ebro | 2:1 | Atlético Baleares | ||||||
17:00 | Elche | 2:1 | Olot | ||||||
17:00 | Lleida Esportiu | 0:0 | Sabadell | ||||||
20:00 | Cornellà | 1:2 | Saguntino | ||||||
Segunda División B - Grupo 4 2017/2018 | |||||||||
12:00 | Melilla | 1:0 | Granada II | ||||||
12:00 | El Ejido | 4:3 | Las Palmas II | ||||||
12:00 | Real Betis II | 0:4 | Extremadura UD | ||||||
17:00 | Mérida AD | 0:0 | Córdoba II | ||||||
17:00 | Villanovense | 0:4 | Marbella | ||||||
17:00 | Recreativo Huelva | 1:2 | FC Jumilla | ||||||
17:00 | Linense | 1:2 | Real Murcia | ||||||
17:30 | UCAM Murcia | 2:1 | San Fernando CD |
Plkátko
Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)