Úvod / Kalendář zápasů
Kalendář zápasů
Přehled zápasů 24.04.2024
Čas | Domácí | Výsledek | Hosté | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Primera División 2017/2018 | |||||||||
11:00 | Getafe | 0:0 | Leganés | ||||||
15:15 | Espanyol | 1:1 | FC Barcelona | ||||||
17:30 | Girona | 2:0 | Athletic Club | ||||||
19:45 | Atlético Madrid | 1:0 | Valencia | ||||||
Segunda División 2017/2018 | |||||||||
11:00 | Lugo | 1:1 | Albacete | ||||||
15:00 | Sevilla II | 0:1 | Huesca | ||||||
17:00 | Numancia | 1:0 | Reus Deportiu | ||||||
17:00 | Real Oviedo | 2:1 | Sporting Gijón | ||||||
19:00 | Córdoba | 1:2 | Barcelona II | ||||||
Segunda División B - Grupo 1 2017/2018 | |||||||||
11:00 | Celta de Vigo II | 0:0 | Real Valladolid II | ||||||
11:00 | Atlético Madrid II | 1:1 | Rápido Bouzas | ||||||
11:00 | Unión Adarve | 3:1 | Cerceda | ||||||
11:00 | Talavera CF | 2:1 | Real Madrid II | ||||||
15:30 | Navalcarnero | 1:0 | Racing Ferrol | ||||||
16:00 | Pontevedra | 3:1 | Fuenlabrada | ||||||
16:00 | Deportivo La Coruña II | 1:0 | Rayo Majadahonda | ||||||
16:00 | Ponferradina | 2:1 | Coruxo | ||||||
Segunda División B - Grupo 2 2017/2018 | |||||||||
11:00 | Sporting Gijon II | 1:1 | Peña Sport | ||||||
11:00 | Osasuna II | 3:2 | Lealtad | ||||||
15:00 | Tudelano | 3:1 | Caudal | ||||||
16:00 | Racing Santander | 0:0 | Leioa | ||||||
16:00 | Mirandés | 4:3 | Izarra | ||||||
16:00 | Real Unión | 1:1 | Barakaldo | ||||||
16:00 | UD Logroñés | 2:0 | Burgos | ||||||
Segunda División B - Grupo 3 2017/2018 | |||||||||
11:00 | Ebro | 2:1 | Cornellà | ||||||
11:00 | Villarreal II | 0:1 | Alcoyano | ||||||
11:00 | Formentera | 0:2 | Llagostera-Costa Brava | ||||||
11:00 | Mallorca | 1:0 | Ontinyent | ||||||
11:00 | Lleida Esportiu | 1:0 | Atlético Baleares | ||||||
11:00 | Elche | 2:0 | Peña Deportiva | ||||||
11:00 | Olot | 0:0 | Peralada | ||||||
11:00 | Sabadell | 1:0 | Real Zaragoza II | ||||||
11:30 | Badalona | 0:0 | Hércules | ||||||
16:00 | Valencia II | 4:1 | Saguntino | ||||||
Segunda División B - Grupo 4 2017/2018 | |||||||||
11:00 | Melilla | 0:0 | CD Badajoz | ||||||
11:00 | UCAM Murcia | 1:1 | Real Murcia | ||||||
11:00 | Marbella | 3:0 | Granada II | ||||||
16:00 | Écija | 1:1 | Linense | ||||||
16:00 | Recreativo Huelva | 1:2 | Lorca Deportiva | ||||||
16:00 | El Ejido | 2:2 | Real Betis II | ||||||
16:00 | Villanovense | 1:0 | FC Cartagena | ||||||
16:00 | Mérida AD | 1:0 | FC Jumilla | ||||||
16:00 | San Fernando CD | 1:1 | Extremadura UD |
Plkátko
Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)