Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Celta de Vigo - Valencia (reportáž)

Celta de Vigo - Valencia, 21.04.18 (reportáž)

21.04.18 16:15 Základní část - 34. kolo

Celta de Vigo

1:1

(0:0)

Valencia

Rozhodčí: Alberto Undiano Mallenco Stadion: Estadio de Balaídos Diváci: 17,316 (54%)

Stadion Balaídos byl ve 34. kole La Ligy svědkem atraktivního souboje mezi Celtou Vigo a Valencií. Zajímavých 90 minut vítěze nenašlo, po remíze 1-1 se body dělily.

Už v prvním poločase bylo na obou stranách několik dobrých možností, jak otevřít skóre, dobře chytající Sergio i Neto ale byli hlavními postavami. V podobném duchu se pokračovalo i po změně stran, rušno bylo v obou vápnech, o něco nebezpečnější přece jenom byla Valencia.

A právě hosté udeřili po hodině hry jako první, kdy skóroval Santi Mina, jenž gól do sítě bývalého klubu neslavil. Radost vydržela Netopýrů jen několik minut, neboť bleskově vyrovnal Maxi Gómez. Nejlepší možnost na vítězný gól měl Ferrán, na skvělého Sergia si však nepřišel. I proto se oba týmy rozešly smírně.

logo Celta de Vigo: (Unzué) Základní sestava (4-4-2): S. Álvarez Conde, F. Roncaglia, G. Cabral, H. Mallo Novegil, S. Gómez Solà, B. Méndez Portela, D. Wass, J. Sánchez Ruiz, S. Lobotka, M. Gómez González, P. Sisto Ifolo Emirmija
Náhradníci: R. Blanco Veiga, Fontàs, R. Mazáň, P. Hernández, V. Pastrana Carrasco, E. Mor, L. Boyé
logo Valencia: (Marcelino García Toral) Základní sestava (4-4-2): N. Murara Neto, A. Latorre Grueso, E. Garay, G. de Abreu, R. Nunes Vezo, Andreas Pereira, C. Soler Barragán, G. Ganchinho Guedes, G. Kondogbia, R. Moreno Machado, S. Mina Lorenzo
Náhradníci: J. Doménech Sánchez, I. Vidal Miralles, J. Murillo Cerón, M. Montoya Torralbo, F. Torres García, N. Maksimović, L. Vietto
Střídání hostujícího týmu
78' F. Torres García G. Ganchinho Guedes
85' L. Vietto S. Mina Lorenzo