Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Celta de Vigo - SD Eibar (reportáž)

Celta de Vigo - SD Eibar, 24.02.18 (reportáž)

24.02.18 13:00 Základní část - 25. kolo

Celta de Vigo

2:0

(0:0)

SD Eibar

Rozhodčí: Carlos del Cerro Grande Stadion: Estadio de Balaídos Diváci: 15,383 (48%)

Utkání mezi Celtou Vigo a Eibarem nabídlo dva zcela odlišné poločasy. Zatímco hosté v tom první ze své převahy nic nevytěžili, Celta Vigo si ve druhých 45 minutách, které jí patřily, zajistila dvěma góly triumf.

Celta v prvním poločase trpěla. Eibar hrál s chutí i nasazením a byl blízko vedení, jenže Inui v nejlepší příležitosti neproměnil. Po ruce Lobotky se hosté dožadovali penalty, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. A protože neudeřilo ani ze sedmi rohů Eibaru, šlo se do kabin bez branek.

O poločase Unzué stáhl nevýrazného Sista a místo něj poslal na hřiště Emre Mora a Turek znamenal v zápase revoluci. Z jeho pasu vytěžil Iago Aspas vedoucí trefu a od té doby měla Celta utkání pevně ve své režii, což potvrdil i druhý gól Maxiho po pohledném kontru, který skóre uzavřel na konečných 2-0.

logo Celta de Vigo: (Unzué) Základní sestava (4-3-3): R. Blanco Veiga, G. Cabral, H. Mallo Novegil, Jonny Castro, S. Gómez Solà, D. Wass, N. Radoja, S. Lobotka, I. Aspas Juncal, M. Gómez González, P. Sisto Ifolo Emirmija
Náhradníci: S. Álvarez Conde, F. Roncaglia, R. Mazáň, J. Sánchez Ruiz, P. Hernández, E. Mor, L. Boyé
logo SD Eibar: (José Luis Mendilibar Etxebarria) Základní sestava (4-4-2): M. Dmitrović, A. Arbilla Zabala, J. Valdés Díaz, P. Rodrigues de Oliveira, I. Alejo Peralta, J. Jordán Moreno, P. Diop, R. Peña Jiménez, T. Inui, C. Días Barbosa de Oliveira, E. García Martínez
Náhradníci: Y. Rodríguez Oterino, A. Capa Rodríguez, D. Juncà Reñé, D. Rodríguez Lombán, D. García Carrillo, G. Escalante, P. Sánchez Gil