Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Deportivo La Coruña - Athletic Club (reportáž)

Deportivo La Coruña - Athletic Club, 26.11.17 (reportáž)

26.11.17 11:00 Základní část - 13. kolo

Deportivo La Coruña

2:2

(1:1)

Athletic Club

Rozhodčí: Jose Luis Gonzalez Gonzalez Stadion: Estadio Municipal de Riazor (A Coruña (La Coruña)) Diváci: 20,879 (0%)

Deportivo si s Athleticem po výsledku 2-2 body rozdělilo, což zřejmě neuspokojí ani jedne tým. Hosté trefili Iturraspem a Williamsem brankovou konstrukci, Depor měl prozměnu poslední šanci střetnutí v nastavení, jenže Juanfran poslal balón mimo.

Po prvních 45 minutách platil stav 1-1. Hosté šli do vedení v samotném úvodu po povedeném přiťuknutí Adurize Susaetovi, jenž se sám před Rubénem nemýlil. Domácí vyrovnali zásluhou Adriána, k němuž propadl centrovaný míč a útočník ho uklidil do sítě.

Také ve druhé půli padlo po jedné brance na každé straně. Wiliams využil rychlosti prvních kroků a zakončil mimo dosah Rubéna, jenže Deportivo i tentokrát srovnalo, a sice Schärem po rohovém kopu. Na Riazoru se tak vítěz hledal marně, utkání dvou trápících se mužstev skončil remízou.

logo Deportivo La Coruña: (Cristóbal) Základní sestava (4-1-4-1): R. Martínez Andrade, Albentosa, F. Schär, Fernando Navarro, J. Moreno Fuertes, C. Borges, F. Cartabia, F. Valverde Dipetta, P. Mosquera Parada, A. López Álvarez, L. Pérez Martínez
Náhradníci: C. Pantilimon, A. Arribas Garrido, G. Valentín Sancho, Carles Gil, E. Çolak, E. Expósito Jaén, F. Andone
logo Athletic Club: (José Ángel Ziganda Lacunza) Základní sestava (4-2-3-1): Kepa, A. Laporte, E. Bóveda Altube, M. Balenziaga Oruesagasti, Ó. de Marcos Arana, U. Núñez Gestoso, A. Iturraspe Derteano, M. Rico Moreno, Susaeta, A. Aduriz Zubeldia, I. Williams Arthuer
Náhradníci: I. Herrerín Buisán, Í. Lekue Martínez, X. Etxeita Gorritxategi, A. Aketxe Barrutia, I. Córdoba Kerejeta, M. San José Domínguez, R. García Escudero
Střídání hostujícího týmu
54' R. García Escudero Ó. de Marcos Arana