Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Deportivo La Coruña - Levante (reportáž)

Deportivo La Coruña - Levante, 27.01.18 (reportáž)

27.01.18 12:00 Základní část - 21. kolo

Deportivo La Coruña

2:2

(2:0)

Levante

Rozhodčí: Pablo González Fuertes Stadion: Estadio Municipal de Riazor (A Coruña (La Coruña)) Diváci: 20,151 (0%)

Deportivo promarnilo možnost polepšit si v tabulce a zároveň přidělat problémy přímému rivalovi v boji o přežití mezi elitou, s Levante na Riazoru jen remizovalo 2-2.

Zápas tak kopíroval první vzájemný duel letošního ligového ročníku. Také na Ciutat vedl Depor 2-0 a Levante jeho náskok smazalo a nasměrovalo střetnutí k dělbě bodů. Tentokrát otevřel skóre hlavičkující Adrián a na konci poločasu navýšil vedení domácích Andone po dokonalém pasu Carlese Gila, přestože tou dobou již domácí hráli v deseti po hloupém vyloučení Borgese.

Deportivo i v početní nevýhodě dlouho pohodlný stav drželo, ale v závěru zkolabovalo. Iviho dvě parádní střely na zadní tyč během čtyř minut skóre vyrovnaly a Boateng mohl dokonat obrat, jenže mu chyběly centimetry. S konečným výsledkem tak vlastně nebude spokojena ani jedna strana.

logo Deportivo La Coruña: (Cristóbal) Základní sestava (4-2-3-1): R. Martínez Andrade, F. Schär, J. Moreno Fuertes, L. Correia Pinto, S. da Silva Júnior, C. Borges, Carles Gil, Guilherme, A. López Álvarez, F. Andone, L. Pérez Martínez
Náhradníci: M. Koval, E. Bóveda Altube, Fernando Navarro, B. Valle Balonga, F. Cartabia, F. Valverde Dipetta, Z. Bakkali
logo Levante: (Juan Muñiz) Základní sestava (4-2-3-1): O. Olazábal Paredes, A. Luna Rodríguez, E. Cabaco Almada, J. Andújar Moreno, J. Rodríguez Benito, C. Doukouré, I. López Álvarez, J. Gómez Campaña, J. Lerma, J. Morales Nogales, D. Remeseiro Salgueiro
Náhradníci: J. Ruiz Ojeda, P. López Muñoz, S. Moore, E. Bardhi, S. Lukić, E. Boateng, R. Martí Salvador