Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Las Palmas - Levante (reportáž)

0:2

(0:0)

Levante

Rozhodčí: Mario Melero López Stadion: Estadio de Gran Canaria Diváci: 0 (0%)

Osmá prohra v řadě a nula získaných bodů pod vedením Paka Ayestarána. Las Palmas ani tentokrát nedokázaly vystoupit ze svého stínu a další hořkou pilulku jim přichystalo Levante, které ny Gran Canarii zvítězilo 2-0.

Ostrované přitom nebyli horší než soupeř, jenže v klíčových chvílích utkání ukázali, že je zkrátka nezvládají. Ünal a Morales své šance promarnili a Las Palmas ožily. Calleriho branka ale nebyla kvůli offsidu uznána, stejný hráč se neprosadil ani v závěru půle, kdy se skóre mohlo měnit i na opačné straně po přímém kopu Bardhiho, míč proletěl těsně nad.

Góly přišly až v nepříliš pohledném druhém poločase. Doukuré a Jason zajistili Levante výhru, na kterou se vlastně ani moc nenadřelo. Slova Segunda División straší Las Palmas každým kolem více a více, Levante naproti tomu po sérii špatných výsledků zabralo.

logo Las Palmas: (Hernán Pérez Cuesta) Základní sestava (4-3-3): R. Lizoáin Cruz, D. Castellano Betancor, D. Rodríguez Santana, J. Navarro Jiménez, M. Lemos Merladet, J. Castellano Betancor, J. Gómez Umpiérrez, J. Viera Ramos, V. Machín Pérez, J. Calleri, P. Domínguez Placeres
Náhradníci: L. Chichizola, Míchel, P. Bigas Rigo, A. Aquilani, Sergi Samper, H. Toledo, L. Rémy
logo Levante: (Juan Muñiz) Základní sestava (4-2-3-1): O. Olazábal Paredes, Toño, J. Rodríguez Benito, S. Moore, S. Postigo Redondo, C. Doukouré, E. Bardhi, J. Gómez Campaña, J. Morales Nogales, D. Remeseiro Salgueiro, E. Ünal
Náhradníci: R. Fernández-Cavada Mateos, E. Cabaco Almada, R. Suárez Pier, I. López Álvarez, M. El Hacen El Ide, Samu, E. Boateng
Střídaní domácího týmu
77' A. Aquilani J. Calleri
77' L. Rémy J. Castellano Betancor