Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Levante - Real Madrid (reportáž)

Levante - Real Madrid, 03.02.18 (reportáž)

03.02.18 20:45 Základní část - 22. kolo

Levante

2:2

(1:1)

Real Madrid

Rozhodčí: Mario Melero López Stadion: Estadio Ciudad de Valencia Diváci: 23,542 (89%)

Jestliže poslední ligové zápasy proti Valencii a Deportivu fanoušky Realu Madrid potěšily, pak na Ciutat se vše vrátilo do letošních kolejí. Bílý balet opět ztratil v utkání proti papírově výrazně slabšímu sokovi a po výsledku 2-2 se musí spokojit s bodem.

Přitom favorit šel rychle do vedení, když se prosadil Sergio Ramos po rohovém kopu. Hosté poměrně v klidu těsný náskok drželi, až v závěru poločasu dostal ideální pas za obranu Morales, jehož sice vychytal Keylor, ale dorážející Boateng poslal balón do sítě.

Lerma a Cristiano Ronaldo měli ve druhém poločase šance strhnout vedení na stranu svého týmu, povedlo se to ale až Iscovi deset minut před koncem. Debutující posila Pazzini ale v poslední minutě určila, že se body budou dělit. Real Madrid pokračuje v tápání, Levante slaví cenný bod.

logo Levante: (Juan Muñiz) Základní sestava (4-5-1): O. Olazábal Paredes, A. Luna Rodríguez, J. Andújar Moreno, R. Suárez Pier, S. Postigo Redondo, C. Doukouré, I. López Álvarez, J. Lerma, J. Morales Nogales, S. Lukić, E. Boateng
Náhradníci: J. Ruiz Ojeda, E. Cabaco Almada, P. López Muñoz, E. Bardhi, D. Remeseiro Salgueiro, G. Pazzini, R. Martí Salvador
logo Real Madrid: (Zinédine Zidane) Základní sestava (4-3-3): K. Navas, D. Carvajal Ramos, M. Vieira da Silva Júnior, R. Varane, S. Ramos García, C. Casimiro, L. Modrić, T. Kroos, Cristiano Ronaldo, G. Bale, K. Benzema
Náhradníci: F. Casilla Cortés, J. Fernández Iglesias, T. Hernández, F. Alarcón Suárez, L. Vázquez Iglesias, M. Asensio Willemsen, M. Kovačić