Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Levante - Deportivo Alavés (reportáž)

Levante - Deportivo Alavés, 30.09.17 (reportáž)

30.09.17 17:30 Základní část - 7. kolo

Levante

0:2

(0:1)

Deportivo Alavés

Rozhodčí: David Fernandez Borbalan Stadion: Estadio Ciudad de Valencia Diváci: 0 (0%)

Gianni de Biasi se vrátil do La Ligy ve velkém stylu. Hned na první pokus ukončil bezbodovou mizérii Alavésu a dobyl s ním výhrou 2-0 stadion Levante, kde před deseti lety působil.

A zápas kromě výsledku přinesl pro trenéra i fanoušky Alavésu i další pozitiva. Alavés sice nepředvedl skvělý útočný výkon, ale o to dnes nešlo. Potřeboval vyhrát a dokázal to. Vedený skvělým Pedrazou, jenž byl bolehlavem domácí defenzivy, a podpořený Munirem, který konečně zaznamenal první branku v novém dresu, to jsou zprávy dávající naději do dalších kol.

Pravda, Munir uspěl až ve třetí šanci, jednou jej vychytal Raúl, vedruhé trefil břevno. Levante si více užívalo míče, jenže mu chyběla přesnost ve finální fázi. Druhý poločas byl podobný, Alavés se soustředil na bránění a Levante nedokázalo obranný val překonat. A když Medrán deset minut před koncem vstřelil druhou branku, bylo jasné, že první krok zvládl Alavés úspěšně.

logo Levante: (Juan Muñiz) Základní sestava (4-2-3-1): R. Fernández-Cavada Mateos, Toño, J. Rodríguez Benito, P. López Muñoz, R. Suárez Pier, S. Postigo Redondo, E. Bardhi, J. Gómez Campaña, J. Morales Nogales, Samu, A. Alegría Moreno
Náhradníci: O. Olazábal Paredes, A. Luna Rodríguez, C. Doukouré, S. Lukić, A. Mesa Travieso, E. Boateng
logo Deportivo Alavés: (Abelardo Fernández Antuña) Základní sestava (4-1-4-1): F. Pacheco Flores, A. Ruano Delgado, G. Maripán, R. Duarte Sánchez, R. Ely, A. Pedraza Sag, Álvaro Medrán, D. Torres Rojas, I. Gómez Pérez, M. García Sánchez, M. El Haddadi Mohamed
Náhradníci: A. Sivera Salvá, C. Martín Vigaray, A. Katai, M. Wakaso, Óscar Romero, T. Pina Isla, C. Santos Kwasniewski