Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Levante - Valencia (reportáž)

Levante

1:1

(1:1)

Valencia

Rozhodčí: Carlos del Cerro Grande Stadion: Estadio Ciudad de Valencia Diváci: 0 (0%)

Valencijské derby nezklamalo a nabídlo zajímavou podívanou s konečným výsledkem 1-1, o který se zasloužily góly Bardhiho a Rodriga z prvního poločasu.

Byla to právě první půle, jež nabídla to nejlepší. Ani jeden z týmu se nebál útočit, z čehož pramenily šance na obou stranách. Jako první udeřili hosté, když se ve 30. minutě po centrovaném míči Pereiry prosadil hlavou Rodrigo. Radost ale vydržela Netopýrům jen deset minut. Ve vápně propadl balón až k Bardhimu, jenž přesnou střelou k tyči ukázal, že se umí trefit i ze hry, nejen z přímého kopu.

Krátce po změně stran měl dobrou možnost znovu Rodrigo, jenže dloubáčkem přehodil nejen Raúla, ale i břevno. Poté se hra uklidnila a šancí ubylo. Byli to hosté, kdo se s blížícím koncem více tlačil směrem dopředu, ovšem bez gólového efektu. Levante remizovalo s Valencií 1-1.

logo Levante: (Juan Muñiz) Základní sestava (4-2-3-1): R. Fernández-Cavada Mateos, Toño, J. Rodríguez Benito, P. López Muñoz, S. Postigo Redondo, E. Bardhi, I. López Álvarez, J. Gómez Campaña, J. Lerma, A. Alegría Moreno, D. Remeseiro Salgueiro
Náhradníci: M. Langerak, A. Luna Rodríguez, R. Suárez Pier, C. Doukouré, Samu, A. Mesa Travieso, E. Boateng
logo Valencia: (Marcelino García Toral) Základní sestava (4-4-2): N. Murara Neto, E. Garay, J. Gayá Peña, J. Murillo Cerón, M. Montoya Torralbo, Andreas Pereira, C. Soler Barragán, D. Parejo Muñoz, G. Kondogbia, R. Moreno Machado, S. Mina Lorenzo
Náhradníci: J. Doménech Sánchez, A. Latorre Grueso, G. de Abreu, I. Vidal Miralles, G. Ganchinho Guedes, N. Maksimović, S. Zaza
Střídání hostujícího týmu
61' G. Ganchinho Guedes Andreas Pereira
73' S. Zaza S. Mina Lorenzo