Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Real Sociedad - Real Betis (reportáž)

Real Sociedad - Real Betis, 01.10.17 (reportáž)

01.10.17 12:00 Základní část - 7. kolo

Real Sociedad

4:4

(2:2)

Real Betis

Rozhodčí: Alfonso Alvarez Izquierdo Stadion: Reale Arena Diváci: 0 (0%)

Velmi chutný dezert naservírovali fanouškům k nedělnímu obědu fotbalisté Realu Sociedad a Betisu. Divoké utkání plné zvratů, gólů a ofenzivního fotbalu skončilo dělbou bodů po výsledku 4-4.

Přitom den začal chladně a deštivě, ale pak Anoetu rozzářilo nádherných 90 minut. Už po šesti minutách skóroval Sanabria, jemuž rozhodčí odpustili centimetrový offside. Odpověd domácích byla blesková, hlavičkou do protipohybu Adána srovnal Willian José. Poprvé a naposledy vedla Erreala v 26. minutě, Oyarzabal zakončil pohlednou týmovou akci, na jejímž začátku byl parádní pas Williana Josého patičkou, přesně k tyči. Také tentokrát ale přišla reakce velmi rychle, a to prostřednictvím Feddala po rohovém kopu. Poločasový stav zněl 2-2.

Joaquín hned v úvodu druhé půle opět převrátil misky vah na stranu Andalusanů, pro což neměl pochopení Xabi Prieto. Znovu nerozhodně. Ruská ruleta v posledních minutách přinesla ještě po gólu na každé straně. Betisu vydržela radost po trefě Sergia Leóna jen tři minuty, definitivní podobu výsledku dal Diego Llorente. Real Sociedad remizoval v krásném střetnutí s Betisem 4-4 a poprvé po čtyřech soutěžních zápasech bodoval, Betis přišel o sérii tří výher, s remízou z horké půdy Anoeta ale může být spokojený.

logo Real Sociedad: (Eusebio Sacristán) Základní sestava (4-3-3): G. Rulli, Á. Odriozola Arzallus, D. Llorente Ríos, K. Rodrigues, R. Rodríguez Navas, A. Illarramendi Andonegi, D. Zurutuza Veillet, Xabi Prieto, J. Jiménez López, M. Oyarzabal Ugarte, W. da Silva
Náhradníci: Toño, A. De La Bella Madureño, A. Elustondo Irribaria, I. Zubeldía Elorza, S. Canales Madrazo, C. Vela, J. Bautista Orgilles
logo Real Betis: (Enrique Setién Solar) Základní sestava (4-3-3): A. Adán Garrido, A. Barragán Fernández, A. Mandi, R. Durmisi, Z. Feddal, F. García Fernández, Fabián Ruiz, J. Guardado Hernández, J. Sánchez Rodríguez, A. Sanabria Ayala, C. Tello Herrera
Náhradníci: D. Giménez Hernández, Jordi Amat, R. Navarro Mazuelos, F. Guerrero Martín, J. Narváez Solarte, M. Leiva Esquivel, S. León Limones