Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Villarreal - Espanyol (reportáž)

Villarreal - Espanyol, 21.09.17 (reportáž)

21.09.17 20:00 Základní část - 5. kolo

Villarreal

0:0

(0:0)

Espanyol

Rozhodčí: Jose Luis Munuera Montero Stadion: Estadio de la Cerámica Diváci: 0 (0%)

Fanoušci Villarrealu tentokrát odcházeli z Estadio de la Cerámica zklamaní, jejich mužstvo nedokázalo překonat obranný val Espanyolu a muselo se spokojit s bezgólovou remízou.

Villarreal měl v prvním poločase míč na kopačkách, jenže nevěděl, co si s ním počít. Blíže gólu tak měli hosté, a to zejména v posledních minutách, kdy Pau skvěle vytáhl hlavičku Hermosa.

Druhá půle pokračovala ve stejném duchu. Villarreal si dlouhými kombinacemi odnikud nikam připravoval pozici pro finální nahrávku, jenže ta ve skutečnosti nikdy nepřišla... Ünal přece jen mohl v závěru strhnout vedení na stranu domácích, ale nedal. Utkání skončilo nudnou remízou 0-0.

logo Villarreal: (Javier Calleja Revilla) Základní sestava (4-4-2): M. Barbosa, Álvaro González, J. Costa Jordá, M. Pérez Martínez, V. Ruíz Torre, D. Cheryshev, M. Trigueros Muñoz, Rodri Hernández, S. Castillejo Azuaga, C. Bacca Ahumada, C. Bakambu
Náhradníci: A. Cantero Armendáriz, A. Rukavina, Rúben Semedo, Pablo Fornals, R. Soriano, E. Ünal, N. Sansone
logo Espanyol: (Enrique Sánchez Flores) Základní sestava (4-4-1-1): Pau López, A. Martín Caricol, D. López Silva, M. Hermoso Canseco, J. Fuego Martínez, J. Jurado Marín, P. Piatti, S. Darder Moll, V. Sánchez Mata, G. Moreno Balaguero, L. Carrilho Baptistão
Náhradníci: D. López Rodríguez, D. Vilá Rosselló, E. Gomes Pereira, S. Sánchez Ortega, M. Roca Junqué, Ó. Melendo Jiménez, Sergio García