Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Rayo Vallecano - Sevilla (reportáž)

Rayo Vallecano - Sevilla, 19.08.18 (reportáž)

19.08.18 20:15 Základní část - 1. kolo

Rayo Vallecano

1:4

(0:3)

Sevilla

Rozhodčí: Antonio Miguel Mateu Lahoz Stadion: Estadio del Rayo Vallecano (de Vallecas Teresa Rivero) (Madrid) Diváci: 11,626 (0%)

Sevilla potvrdila roli favorita a nedala Rayu Vallecanu při jeho návratu do La Ligy šanci. Už v prvním poločase položili Andalusané základ jasnému vítězství.

Pod Pablem Machínem působí Sevilla svěžejším dojmem, v André Silvovi navíc našla hned v prvním kole střelce. Jako první se trefil po ideálním pasu hezky patičkou Mudo Vázquez, poté už přišly Portugalcovy chvíle. Na 2-0 zvýšil po ideálním vysunutí za obranu, krátce před pauzou se nejlépe zorientoval po rohu.

Poločasový stav 0-3 udělal z druhé půle jen povinnost. Přesto bylo k vidění několik šancí na obou stranách, jedinou proměnil André Silva, jehož zásah musel posvětit videorozhodčí. VAR byl v akci také o chvíli později, kdy změnil rozhodčím nařízený přímý kop na penaltu. Embarba nedal Vaclíkovi z puntíku šanci. Sevilla i tak vstoupila do ligy venkovním vítězstvím 4-1, André Silva se stal prvním fotbalistou sezóny s nastříleným hattrickem.

logo Rayo Vallecano: (Miguel Ángel Sánchez Muñoz) Základní sestava (4-1-4-1): A. García Cabrera, A. Ba, Chechu Dorado, Jordi Amat, R. Román Triguero, A. Moreno Lopera, Álvaro Medrán, G. Kakuta, J. Pozo la Rosa, A. Embarba Blázquez, Ó. Trejo
      Náhradníci: M. Morro Muñoz, L. Advíncula Castrillón, S. Akieme Rodríguez, Elustondo, A. Bangoura, Javi Guerra, S. Moreno Martínez
      logo Sevilla: (Pablo Javier Machín Díez) Základní sestava (3-4-2-1): T. Vaclík, G. Mercado, S. Escudero Palomo, S. Gómez Solà, S. Kjær, É. Banega, F. Vázquez, J. Navas González, Pablo Sarabia, R. Mesa Quevedo, André Silva
      Náhradníci: J. Soriano Oropesa, A. Vidal Parreu, J. Gnagnon, I. Amadou, L. Muriel, M. Agudo Durán, W. Ben Yedder