Úvod / Rejstříky / Seznam týmů / Espanyol / Archiv aktualit

Espanyol - archiv aktualit

[6077] Semedo si navlékl špatný dres | 23.02.19 11:31
Alfa Semedo poprvé nastoupil na domácím stadionu Espanyolu. Fotbalistovi, který v klubu hostuje z Benficy, se ale během dvanácti minut na trávníku nedařilo. Možná za to mohly i zmatky před střídáním, kdy si místo svého dresu oblékl ten spoluhráče Hernána Péreze s číslem 17. Na omyl včas upozornili pokřikující fanoušci katalánského celku.
[6049] Valencia zasypala obranu Espanyolu centry | 19.02.19 09:45
Hned 42krát zkoušeli hráči Valencie prolomit obranu Espanyolu centrovanými míči, chyběla jim ale přesnost. K zakončení jich vedlo jen devět a Netopýři v utkání namířili do prostoru mezi třemi tyčemi jedinou střelu, kterou Diego López zlikvidoval. Zápas skončil 0-0.
[6014] Remiro v hledáčku Espanyolu | 13.02.19 11:20
Álex Remiro pravděpodobně neprodlouží smlouvu s Athleticem, jako volného hráče by 23letého brankáře po sezóně rád získal Espanyol.
[6012] Espanyol náhradu za Piattiho zřejmě hledat nebude | 12.02.19 19:57
Pablo Piatti přijde o zbytek sezóny kvůli zranění kolena, Espanyol by mohl využít výjimky a získat posilu mimo přestupový termín. Podle deníku Marca se k tomu ale Katalánci nechystají.
[6009] Fanoušci Espanyolu berou dresy Wu Leie útokem | 12.02.19 17:35
Nejprodávanějším dresem v oficiálním obchodě Espanyolu je ten Wu Leie, kterých se za deset dnů prodalo 400, což je cifra, na kterou nedosahují ani Marc Roca či Borja Iglesias, obvyklí favorité příznivců.
[5997] U Piattiho se potvrdilo vážné zranění | 11.02.19 12:13
Pablu Piattimu skončila sezóna, ofenzivní fotbalista Espanyolu má zpřetrhané vazy v koleni a mimo hru bude půl roku.
[5993] Espanyol přišel o Piattiho | 09.02.19 23:14
Pablo Piatti nedohrál zápas proti Rayu z důvodu zranění kolena. První odhady hovoří o možném zpřetrhaném vazu, což by pro fotbalistu Espanyol znamenalo půlroční odpočinek.
[5982] Zápas Espanyolu sledovalo v Číně 40 milionů diváků | 07.02.19 12:39
Espanyol získal angažováním Wu Leie miliony čínských fanoušků. V rodné zemi 27letého útočníka sledovalo utkání katalánského klubu na půdě Villarrealu, v němž Wu Lei debutoval, 40 milionů diváků.
[5971] Joan Jordán v hledáčku Valencie, Espanyolu a Sevilly | 06.02.19 02:02
Valencia už vyhlíží možné posily pro příští sezónu a klubu z Mestally se líbí Joan Jordán, jenž prožívá úspěšné období s Eibarem, kde je jedním z pilířů středové řady. O čtyřiadvacetiletého obránce se ale zajímají také Espanyol a Sevilla.
[5960] Diego López odchytal v La Lize 300. zápas | 03.02.19 12:22
Brankář Espanyolu Diego López odchytal v La Lize již 300 utkání. Z aktivních gólmanů jich má na kontě více jen Gorka Iraizoz.
[5889] Léo Baptistão o odchodu nepřemýšlí | 25.01.19 13:55
Léo Baptistão vidí svou budoucnost v Espanyolu, řekl to sám hráč: "V tisku se objevily nějaké spekulace, dokonce i rodina se mě na to ptala. Je pravda, že můj agent přicestoval do Španělska, ale to kvůli osobním záležitostem. Jsem v Espanyolu spokojený. Nemyslim si, že přijde nějaká nabídka na odchod."
[5863] Naldo se zranil | 22.01.19 12:34
Espanyol nepřišel v Eibaru jen o body, ale také o obránce Nalda, jenž si přivodil svalové zranění a čeká ho podrobné vyšetření.
[5862] Espanyol poprvé pod Rubim nevystřelil na branku | 22.01.19 12:33
Espanyol předvedl v pondělní ligové dohrávce na hřišti Eibaru velmi špatný výkon, což potvrdil i fakt, že Katalánci poprvé pod vedením trenéra Rubiho nezaznamenali v zápase ani jednu střelu mezi tři tyče.
[5789] Espanyol měsíc bez Hernána | 11.01.19 13:14
Hernán Pérez musí měsíc nuceně odpočívat, fotbalistu Espanyolu vyřadilo ze hry zranění kolena.
[5760] Léo se na střídačce rozbrečel | 04.01.19 23:51
Espanyol sice porazil Leganés 1-0, útočník Katalánců Léo Baptistão se přesto po svém stažení ze hry v předposlední minutě na lavičce rozbrečel. Důvodem byl pískot od části vlastních fanoušků, kteří Brazilcovi vytýkali tři zahozené šance.
[5628] Borja, Júnior a Vaclík kandidáty na hráče měsíce | 05.12.18 18:03
La Liga oznámila kandidáty na ocenění pro hráče měsíce listopadu, získá ho jeden z trojice Borja Iglesias (Espanyol), Júnior Firpo (Betis) a Tomáš Vaclík (Sevilla).
[5543] Espanyolu hrozí trest za pozdní nástup | 13.11.18 12:12
Fotbalisté Espanyolu se dostavili k druhému poločasu zápasu v Seville o minutu a půl později, za což klubu z Barcelony hrozí finanční postih ve výši 3 000 eur.
[5515] Naldo měsíc na marodce | 06.11.18 15:17
Espanyol přišel kvůli svalovému zranění o obránce Nalda, jemuž lékaři stanovili čtyřtýdenní klid.
[5505] Mainz aktivoval opci na Aaróna | 05.11.18 09:52
Aarón Martín odehrál za Mainz desátý zápas, což znamená, že se automaticky aktivovala opce na trvalý přestup. Německý klub za hráče, kterého v létě získal na hostování z Esapanyolu, zaplatí 6 milionů eur.
[5488] Espanyol 14 dnů bez Hernána Péreze | 31.10.18 10:04
Asi dvoutýdenní nucený odpočinek čeká Hernána Péreze, středopolař Espanyolu si poranil třísla.