25.10.10 13:52 k článku Miguel García dostal během zápasu s Betisem infarkt

Oni ten zápas normálně dohráli?! Nechápu...

11.10.10 08:37 k článku Shrnutí 7. kola Segunda División

8.10.10 08:55 k článku Madridská pevnosť Santiago Bernabéu

*30*

v reakci na
Romi Romi
5.10.10 14:17 k článku Nolito se stal čtrnáctým Guardiolovým debutantem v soutěžním utkání

Andriano připravený nebyl, vrátil se sice do tréninkového procesu, ale na víc to nebylo. Maxwell toho zatím odehrál opravdu dost, takže mu chtěl dát asi odpočinout.

Keitu možná v poločase proliskal, ale očividně to nestačilo, když ho v 66. min. stáhl. Navíc Thiago hrál, když dostal šanci vždy moc dobře, takže proč né? Je to filozofie Barcy, její opravdový fanoušek to pochopí...

To samé Nolito, kdy jindy měl dostat šanci než teď?

Problém nebylo střídání, ale proměňování šancí, když potřebují na gól nějakých 26 střel.

v reakci na
kinky kinky

Tak Thiago je tam od něčeho jiného. Nolitovi se perfektně daří v béčku a koho jiného tam měl dát, když Pedro se zranil? A Jeffrén přišel v 89 za stopera Millita, který hrál druhý poločas nic moc a rozhodně nám za takového stavu a v takové minutě bude platnější křídelník Jeffrén. A zase koho jiného tam měl dát?

v reakci na
kinky kinky
22.9.10 14:28 k článku Je těžké hrát na brambořišti, stěžuje si Mourinho

Nevím, jestli je zrovna Guardiola studený čumák, ale určitě je diplomat, slušně vychovaný a profesionál.

No já se jen musím smát, že člověk, který jeden z vrcholů sezóny (Chelsea - Barca) zničil nejen taktikou, ale i trávníkem, který byl opravdu katastrofální. Má tu drzost o nějaký ten rok později říct souvětí: "Je těžké hrát na brambořišti, protože přesně tak trávník vypadá."

v reakci na
tunak tunak
22.9.10 13:33 k článku Je těžké hrát na brambořišti, stěžuje si Mourinho

Hlavně že když trénoval Chelsea a hrála proti nim Barca, tak na jeho pokyn udělali právě z hřiště brambořiště. Fakt klaun ten člověk, nechápu, jak mu to někdo může pořád žrát.

22.9.10 10:01 k článku Messi bude po zákroku Ujfalušiho chybět dva týdny

Ono asi taky hodně záleželo na tom z jakého úhlu ten zákrok viděl. Rozhodčí stál hned u toho a tasil nekompromisně červenou. Já jako fanda Barcy když jsem to viděl poprvé, tak říkám nic hrozného, ale pak jsem to viděl z jiných záběrů a změnil jsem názor. Možná kdyby Puyol stál tam kde rozhodčí, tak by to tak přátelské poplácání nebylo.

v reakci na
JAGUAR SF JAGUAR SF
9.9.10 13:42 k článku Odchovanci Realu: od Raúla po Moratu

Bylo to na oficiálních stránkách Realu, když tam Raúl hrál, teď jsem to tam už nenašel...

v reakci na
9.9.10 13:07 k článku Odchovanci Realu: od Raúla po Moratu

Odchovancem obou?*20* Ale né je odchovancem Atlética, píše se to i oficiálně a přes to nejede vlak. *22*

Ikdyž s tebou v druhé části souhlasím.

v reakci na
tunak tunak
9.9.10 11:54 k článku Odchovanci Realu: od Raúla po Moratu

Raúl je odchovancem Atlética, né Realu Madrid.*22* Ale jinak pěkný článek.

31.8.10 07:36 k článku Shrnutí 1. kola Primera División

Nemáme brát ovlivněný zápas, kde tu kartu po faulu měl ten hráč stejně dostat, protože už jednu měl.¨ Ale nezmíníš třeba, že Barca měla kopat penaltu, neuznali Bojanovi regulérní gól nebo Milituv gól z jasného ofsajdu. *31* To nemá cenu ani číst.