Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Real Madrid - Levante (reportáž)

Real Madrid - Levante, 09.09.17 (reportáž)

09.09.17 13:00 Základní část - 3. kolo

Real Madrid

1:1

(1:1)

Levante

Rozhodčí: Alejandro Hernandez Stadion: Estadio Santiago Bernabéu Diváci: 67,789 (84%)

Real Madrid podruhé v řadě na Bernabéu remizoval. Před 14 dny obrala Blancos Valencia, dnes další celek z tohoto regionu, a sice Levante. Letošní nováček senzačně udržel remízu 1-1 a pokračuje neporažený se stejným bodovým ziskem jako dnešní soupeř.

Sestava Bílého baletu nabídla řadu změn, mezi třemi tyčemi se představil Casilla, v záloze Llorente a první příležitost od první minuty dostal Theo. A na hře určitá nesehranost projevila. Domácí sice měli převahu, ale jalovou. Hostům tak stačila jedna šance, aby šli do vedení. Dezorientace Carvajala využil Ivi a ve 12. minutě otevřel gólový účet. To hosté drželi až do 36. minuty, kdy vyrovnal po rohovém kopu Lucas. To už v době, kdy na hřišti nebyl zraněný Benzema, kterého nahradil Bale. Právě číslo jedenáct mělo těsně před pauzou příležitost skórovat, v jasné šanci jej však vychytal Raúl.

Také první šance druhé půle patřila Baleovi, jeho hlavička proletěla těsně nad břevnem. Kolem tyče prosvištěl i pokus Asensia, stejný hráč to zkoušel deset minut před koncem, ale Raúl balón vyrazil. Levante se už soustředilo takřka výhradně jen na defenzivu. Baleova další hlavička skočila o kousek mimo, Marcelovu ránu vytáhl skvělý Raúl. Frustrovaný Brazilec navíc v souboji po střele nakopl Lermu a byl vyloučen. A protože rotující pokus Kroose z nastaveného času zastavila tyč, rozešel se Real Madrid s Levante po překvapivé remíze smírně.

logo Real Madrid: (Zinédine Zidane) Základní sestava (4-2-3-1): F. Casilla Cortés, D. Carvajal Ramos, J. Fernández Iglesias, M. Vieira da Silva Júnior, S. Ramos García, T. Hernández, L. Vázquez Iglesias, M. Asensio Willemsen, M. Llorente Moreno, T. Kroos, K. Benzema
Náhradníci: L. Zidane, J. Vallejo Lázaro, C. Casimiro, D. Ceballos Fernández, F. Alarcón Suárez, M. Kovačić, G. Bale
logo Levante: (Juan Muñiz) Základní sestava (4-5-1): R. Fernández-Cavada Mateos, Toño, I. López Mendoza, J. Rodríguez Benito, R. Suárez Pier, S. Postigo Redondo, I. López Álvarez, J. Gómez Campaña, J. Lerma, A. Alegría Moreno, D. Remeseiro Salgueiro
Náhradníci: O. Olazábal Paredes, A. Luna Rodríguez, P. López Muñoz, E. Bardhi, S. Lukić, Samu, E. Boateng