Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Levante - Real Sociedad (reportáž)

Levante - Real Sociedad, 21.09.17 (reportáž)

21.09.17 22:00 Základní část - 5. kolo

Levante

3:0

(1:0)

Real Sociedad

Rozhodčí: Jesus Gil Manzano Stadion: Estadio Ciudad de Valencia Diváci: 0 (0%)

Levante zvládlo další zápas, v němž nebylo považováno za favorita, ve velkém stylu, tentokrát si na domácím stadionu vyšláplo na Real Sociedad, pro který je to druhá prohra v řadě.

Zatímco Baskové zahrozili v prvním poločase prakticky jen po standardkách, a to Diegem Llorentem a Elustondem, domácí hned třikrát ztroskotali na skvělém Rullim. Moment utkání a možná i celého kola přišel na konci půle. Chema se opřel do Moralesova centru a ranou z první vymetl pavučiny za tentokrát bezmocným Rullim. Úchvatný gól.

Pojistku přidali Granotes v 75. minutě. Odriozola se přidal do souboje mezi Moralesem a Illarramendim tak nešťastně, že poslal domácího fotbalistu k zemi. Jasný pokutový kop, který proměnil sám faulovaný. V závěru byl po druhé žluté kartě vyloučen Diego Llorente a Bardhi následný přímý kop další parádní trefou uklidil do sítě. Levante překvapivě hladce smetlo Real Sociedad 3-0.

logo Levante: (Juan Muñiz) Základní sestava (4-1-4-1): R. Fernández-Cavada Mateos, A. García Aranda, J. Rodríguez Benito, P. López Muñoz, R. Suárez Pier, S. Postigo Redondo, E. Bardhi, J. Gómez Campaña, J. Morales Nogales, A. Alegría Moreno, D. Remeseiro Salgueiro
Náhradníci: M. Langerak, A. Luna Rodríguez, C. Doukouré, I. López Álvarez, S. Lukić, Samu, A. Mesa Travieso
logo Real Sociedad: (Eusebio Sacristán) Základní sestava (4-2-3-1): G. Rulli, A. De La Bella Madureño, A. Elustondo Irribaria, A. Gorosabel Espinosa, D. Llorente Ríos, A. Illarramendi Andonegi, I. Zubeldía Elorza, Xabi Prieto, C. Vela, J. Jiménez López, W. da Silva
Náhradníci: Toño, Á. Odriozola Arzallus, K. Rodrigues, A. Januzaj, D. Zurutuza Veillet, S. Canales Madrazo, J. Bautista Orgilles