Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Getafe - Real Madrid (reportáž)

1:2

(0:1)

Real Madrid

Rozhodčí: Juan Martinez Munuera Stadion: Coliseum Alfonso Pérez Diváci: 0 (0%)

Getafe po Barceloně pořádně potrápilo i Real Madrid, k jehož smůle ale utkání na Coliseu skončilo i stejným výsledkem, tedy výhrou hostů v poměru 2-1. Klíčovou trefu, svou první v ligovém ročníku, zaznamenal pět minut před koncem Cristiano Ronaldo.

Zidane nechal na lavičce Isca a Modriće a hru Blancos to ovlivnilo, neboť neměla dostatek nápadů směrem dopředu. I přes nevýrazný výkon šel Real Madrid v závěru prvního poločasu do vedení, když si Calu šikovně obhodil Karim Benzema a sám před Guaitou se nemýlil.

Getafe po hodině hry hned svou první dobrou šanci využilo, a přestože byl Jorge Molina v těsném offsidu, jeho vyrovnávací branka platila a Real Madrid začal propadat nervozitě. Když Cristiano Ronaldo nedokázal zakončit z pár kroků do zcela odkryté branky, zdálo se, že si Merengues připíší další ztrátu. Portugalec ale vše napravil v samotném finiši zápasu, po Iscově přihrávce zakončil mimo dosah Guaity a zajistil Realu Madrid tři vydřené body.

logo Getafe: (José Bordalás Jiménez) Základní sestava (4-4-1-1): Guaita, D. Dakonam Ortega, D. Suárez Suárez, J. Torres Ruiz, V. Pacheco Antunes, Á. Jiménez Guerrero, Bergara, F. Fajr, M. Arambarri Rosa, A. Ndiaye, J. Molina Vidal
Náhradníci: E. Martínez, B. González Cabrera, F. Molinero Calderón, F. Portillo Soler, M. Lacen, Á. Rodríguez Díaz, Chuli
logo Real Madrid: (Zinédine Zidane) Základní sestava (4-4-2): F. Casilla Cortés, A. Hakimi, J. Fernández Iglesias, M. Vieira da Silva Júnior, S. Ramos García, L. Vázquez Iglesias, M. Asensio Willemsen, M. Llorente Moreno, T. Kroos, Cristiano Ronaldo, K. Benzema
Náhradníci: Moha Airam, J. Vallejo Lázaro, T. Hernández, D. Ceballos Fernández, F. Alarcón Suárez, L. Modrić, B. Mayoral Moya