Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Celta de Vigo - Athletic Club (reportáž)

Celta de Vigo - Athletic Club, 05.11.17 (reportáž)

05.11.17 16:15 Základní část - 11. kolo

Celta de Vigo

3:1

(3:1)

Athletic Club

Rozhodčí: referee5 Stadion: Estadio de Balaídos Diváci: 0 (0%)

Athletic nenavázal na poslední dvě soutěžní výhry a na Balaídosu se vrátil ke své nejhorší verzi. Celta Vigo si tak došla pro pohodlné vítězství 3-1. Všechny branky padly v prvním poločase.

V něm udeřili Celestes třikrát během deseti minut, z čehož se už Athletic nedokázal vzpamatovat. Dva centry z pravé strany přinesly góly Sergi Gómeze a Iaga Aspase, druhý jmenovaný poté přidal třetí zásah odpoledne. Přestože Athletic povedenour trefou Raúla Garcíi snížil, výhra Celty nikdy nebyla skutečně ohrožena.

Při tyči Adurize či jasné příležitosti Unaie měli domácí i štěstí. Celta se připisuje zasloužené tři body a nyní je řada na vedení Athleticu, jak moc bude věřit Zigandovi, pod nímž se tým za pět měsíců nijak nezlepšil, ba spíše naopak...

logo Celta de Vigo: (Unzué) Základní sestava (4-3-3): R. Blanco Veiga, Fontàs, H. Mallo Novegil, Jonny Castro, S. Gómez Solà, D. Wass, P. Hernández, S. Lobotka, I. Aspas Juncal, M. Gómez González, P. Sisto Ifolo Emirmija
Náhradníci: S. Álvarez Conde, G. Cabral, A. Hjulsager, B. Méndez Portela, J. Sánchez Ruiz, N. Radoja, J. Guidetti
logo Athletic Club: (José Ángel Ziganda Lacunza) Základní sestava (4-2-3-1): Kepa, A. Laporte, E. Bóveda Altube, M. Balenziaga Oruesagasti, U. Núñez Gestoso, I. Córdoba Kerejeta, M. San José Domínguez, M. Vesga Arruti, R. García Escudero, Susaeta, I. Williams Arthuer
Náhradníci: I. Herrerín Buisán, Í. Lekue Martínez, X. Etxeita Gorritxategi, A. Iturraspe Derteano, M. Rico Moreno, A. Aduriz Zubeldia, S. Merino Zuloaga