Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Las Palmas - SD Eibar (reportáž)

Las Palmas - SD Eibar, 06.01.18 (reportáž)

06.01.18 17:30 Základní část - 18. kolo

Las Palmas

1:2

(1:0)

SD Eibar

Rozhodčí: José Luis González González Stadion: Estadio de Gran Canaria Diváci: 12,059 (39%)

Na Estadio de Gran Canaria se potvrdila rozdílná výkonnost Las Palmas a Eibaru v posledních týdnech. Svěřenci José Luise Mendilibira dobyli stadion ostrovanů výhrou 2-1 a debut Pacu Jémezovi na lavičce hodně zhořkl.

Nebylo to příliš pohledných 90 minut. Spíše upracovaných, bez velkých šancí, zato s mnoha přerušeními. Tři fotbalisté se zranili. Jediný gól prvního poločasu vsítil Jonathan Viera, jenž proměnil pokutový kop, který zavinil zákrokem na Hernána Arbilla.

Las Palmas měly zápas tam, kde ho chtěly mít. Jenže ani to jim nestačilo k bodové radosti. Eibar ve druhém dějství dvěma slepenými góly debutanta Orellany a Enriche skóre rychle otočil, na což už žlutomodří nedokázali zareagovat. Eibar pokračuje ve skvělé jízdě, naopak Paco Jémez poznal, jak moc těžká práce ho v nové funkci čeká...

logo Las Palmas: (Francisco Jémez Martín) Základní sestava (4-2-3-1): L. Chichizola, D. Castellano Betancor, D. Rodríguez Santana, J. Navarro Jiménez, P. Bigas Rigo, G. Peñalba, J. Viera Ramos, Momo, Sergi Samper, H. Toledo, J. Calleri
Náhradníci: R. Lizoáin Cruz, David García, M. Lemos Merladet, J. Castellano Betancor, J. Gómez Umpiérrez, J. Samperio Bustara, P. Domínguez Placeres
logo SD Eibar: (José Luis Mendilibar Etxebarria) Základní sestava (4-4-2): M. Dmitrović, A. Arbilla Zabala, A. Capa Rodríguez, J. Valdés Díaz, P. Rodrigues de Oliveira, D. García Carrillo, I. Alejo Peralta, J. Jordán Moreno, T. Inui, C. Días Barbosa de Oliveira, S. Enrich Ametller
Náhradníci: A. Riesgo Unamuno, D. Rodríguez Lombán, F. Orellana Valenzuela, G. Escalante, P. Diop, R. Peña Jiménez, E. García Martínez