Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Real Betis - Real Madrid (reportáž)

Real Betis - Real Madrid, 18.02.18 (reportáž)

18.02.18 20:45 Základní část - 24. kolo

Real Betis

3:5

(2:1)

Real Madrid

Rozhodčí: Jesús Gil Manzano Stadion: Estadio Benito Villamarín Diváci: 53,486 (88%)

Na stadionu Benita Villamarína sázeli fotbalisté Betisu a Realu Madrid soupeři jeden ofenzivní úder za druhým, na body vyhráli hosté, kteří po divoké přestřelce zvítězili 5-3.

Betis se může pyšnit jedním z nejlepších útoků La Ligy, ale zároveň nejhorší obranou. To se potvrdilo rychle, už v jedenácté minutě se prosadil Marco Asensio. Betis ale díky brankám Mandiho a vlastní trefě Nacha skóre do poločasu otočil, stačily mu k tomu čtyři minuty.

Dvojnásobný čas potřebovali hosté po změně stran, aby předvedli podobný kousek. Sergio Ramos a Marco Asensio byli autory gólů, které obrátily stav na 3-2 z pohledu Realu Madrid. Cristiano Ronaldo o chvíli později pečetil už na 4-2, ale Verdiblancos se nevzdali. Kontaktní gól Sergia Leóna ze závěru však vymazal střídající Karim Benzema, jenž byl na konci akce, kterou sám rozjel. Real Madrid v parádním mači triumfoval poměrem 5-3.

logo Real Betis: (Enrique Setién Solar) Základní sestava (5-4-1): A. Adán Garrido, A. Barragán Fernández, A. Mandi, H. Firpo Adames, Jordi Amat, M. Bartra Aregall, Fabián Ruiz, J. Guardado Hernández, J. Sánchez Rodríguez, R. Boudebouz, L. Morón García
Náhradníci: Pedro López, R. Durmisi, F. García Fernández, F. Guerrero Martín, V. Camarasa Ferrando, C. Tello Herrera, S. León Limones
logo Real Madrid: (Zinédine Zidane) Základní sestava (4-4-2): K. Navas, D. Carvajal Ramos, J. Fernández Iglesias, M. Vieira da Silva Júnior, S. Ramos García, C. Casimiro, L. Vázquez Iglesias, M. Asensio Willemsen, M. Kovačić, Cristiano Ronaldo, G. Bale
Náhradníci: F. Casilla Cortés, R. Varane, T. Hernández, D. Ceballos Fernández, F. Alarcón Suárez, L. Modrić, K. Benzema