Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Atlético Madrid - Leganés (reportáž)

Atlético Madrid - Leganés, 28.02.18 (reportáž)

28.02.18 21:30 Základní část - 26. kolo

Atlético Madrid

4:0

(2:0)

Leganés

Rozhodčí: Javier Estrada Fernández Stadion: Abanca-Balaídos (Vigo) Diváci: 35,033 (0%)

Antoine Griezmann prožívá nejlepší období sezóny. Zatímco Sevilla to poznala o víkendu, kdy se na jejím debaklu podílel třemi góly, Leganés inkasoval od francouzského šikuly ještě o jednu branku více. Atlético splnilo roli favorita a malé derby ovládlo výsledkem 4-0.

Své galapředstavení začal Griezmann v 26. minutě, kdy jej ideálně vysunul Koke a Cuéllar poprvé lovil míč ze sítě. Druhý zásah přidal ještě v prvním poločase povedeným přímým kopem na stranu brankáře, při němž mohl Cuéllar udělat více.

Deset minut po začátku druhého poločasu ukázal Griezmann i své hlavičkářské schopnosti - 3-0. Zápas jednoho muže nabídl poslední branku v 67. minutě, tentokrát zužitkoval přesný centr Diega Costy. Čtyři góly, čtyři různé způsoby, jak jich dosáhnout. Griezmann ukázal, jak kompletním hráčem je, prakticky sám zajistil Atléticu jasnou výhru. Leganés naproti tomu pokračuje v problémech. Mužstvu přestala fungovat defenziva a útok neexistuje...

logo Atlético Madrid: (Diego Pablo Simeone) Základní sestava (4-4-2): J. Oblak, D. Godín, Filipe Luis, J. Giménez de Vargas, Juanfran, J. Resurrección Merodio, S. Ñíguez, T. Partey, Á. Correa, A. Griezmann, D. da Silva Costa
Náhradníci: A. Werner, A. Montoro Rodríguez, Š. Vrsaljko, Gabi, V. Machín Pérez, Fernando Torres, K. Gameiro
logo Leganés: (Asier Garitano Aguirrezábal) Základní sestava (4-4-2): I. Cuéllar Sacristán, D. Rico Salguero, E. Muñoz, M. Mantovani, R. García Carnero, U. Bustinza Martínez, G. Gumbau Garriga, Gabriel, J. Eraso Goñi, J. Ramos Suárez, M. Guerrero Martín
Náhradníci: N. Champagne, J. Zaldúa Bengoetxea, M. Dos Santos, Mozo, J. García Naranjo, N. Amrabat