Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Getafe - Deportivo La Coruña (reportáž)

Getafe - Deportivo La Coruña, 28.02.18 (reportáž)

28.02.18 19:30 Základní část - 26. kolo

Getafe

3:0

(2:0)

Deportivo La Coruña

Rozhodčí: José Luis Munuera Montero Stadion: Coliseum Alfonso Pérez Diváci: 5,097 (29%)

Getafe se zařadilo mezi týmy, které využily slabé formy Deportiva, a sestupem ohroženého soka bez milosti smetlo 3-0.

Domácí Azulones byli po většinu z devadesáti minut lepším celkem, dvakrát navíc udeřili v závěru poločasu, což vždy zabolí soupeře dvojnásobně. Pas Amatha doklepl z brankové čáry do sítě Ángel a krátce poté si Bóveda srazil do vlastní sítě přízemní centr Ángela.

V závěru Bóveda pokazil malou domů a věnoval tak snadný gól Jorge Molinovi. Deportivo bylo směrem dopředu naprosto neškodné a jeho problémy příchod Seedorfa na lavičku spíše prohloubil. Pod novým lodivodem nepoznalo radost z výhry ani ze vstřeleného gólu, což se se zachováním prvoligové příslušnosti neslučuje...

logo Getafe: (José Bordalás Jiménez) Základní sestava (4-4-2): E. Martínez, B. González Cabrera, D. Dakonam Ortega, D. Suárez Suárez, V. Pacheco Antunes, F. Portillo Soler, M. Arambarri Rosa, Sergio Mora, A. Ndiaye, Á. Rodríguez Díaz, J. Molina Vidal
Náhradníci: F. Manojlović, F. Molinero Calderón, L. Cabrera Sasía, G. Shibasaki, M. Ndockyt, D. Pacheco Lobato, L. Rémy
logo Deportivo La Coruña: (C. Seedorf) Základní sestava (4-2-3-1): R. Martínez Andrade, E. Bóveda Altube, F. Schär, J. Moreno Fuertes, L. Correia Pinto, M. Krohn-Dehli, P. Mosquera Parada, S. Muntari, Z. Bakkali, A. López Álvarez, L. Pérez Martínez
Náhradníci: P. Tytoń, Fernando Navarro, S. da Silva Júnior, C. Borges, E. Çolak, F. Cartabia, F. Andone
Střídaní domácího týmu
64' G. Shibasaki Sergio Mora
75' L. Rémy Á. Rodríguez Díaz
85' M. Ndockyt A. Ndiaye
Střídání hostujícího týmu
46' C. Borges M. Krohn-Dehli
63' F. Andone S. Muntari
78' F. Cartabia Z. Bakkali