Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Espanyol - Deportivo Alavés (reportáž)

Espanyol - Deportivo Alavés, 01.04.18 (reportáž)

01.04.18 12:00 Základní část - 30. kolo

Espanyol

0:0

(0:0)

Deportivo Alavés

Rozhodčí: Ignacio Iglesias Villanueva Stadion: RCDE Stadium Diváci: 15,448 (38%)

Utkání mezi Espanyolem a Alavésem na RCDE Stadium nenašlo vítěze ani střelce, každý z týmů si po remíze 0-0 připsak do tabulky jeden bod.

Jde o zasloužený výsledek, neboť domácí ani hosté neudělali během devadesáti minut nic, za co by si zasloužili prémii v podobě dvou bodů navíc. V Barceloně se hrál zejména v prvním poločase nudný fotbal bez šancí.

Ve druhých 45 minutách bylo na trávníku živěji. Pacheco zneškodnil akci Piattiho, Pau López prozměnu předvedl své umění proti Guidettimu. Na další příležitosti se čekalo marně.

logo Espanyol: (Enrique Sánchez Flores) Základní sestava (4-4-2): Pau López, A. Martín Caricol, D. López Silva, Ó. Duarte Gaitán, C. Sánchez, E. Granero Molina, J. Jurado Marín, S. Darder Moll, V. Sánchez Mata, G. Moreno Balaguero, Sergio García
Náhradníci: Edu Frías, D. Vilá Rosselló, M. Hermoso Canseco, M. Navarro Ceciliano, Ó. Melendo Jiménez, P. Piatti, L. Carrilho Baptistão
logo Deportivo Alavés: (Abelardo Fernández Antuña) Základní sestava (4-4-2): F. Pacheco Flores, M. Aguirregabiria Padilla, R. Duarte Sánchez, R. Ely, V. Laguardia Cisneros, D. Torres Rojas, J. Franco Alviz, T. Pina Isla, J. Guidetti, M. El Haddadi Mohamed, R. Sobrino Pozuelo
Náhradníci: A. Sivera Salvá, A. Ruano Delgado, A. Pedraza Sag, M. García Sánchez, M. Wakaso, E. Demirović, H. Pérez