Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Villarreal - Leganés (reportáž)

Villarreal

2:1

(1:0)

Leganés

Rozhodčí: Daniel Jesús Trujillo Suárez Stadion: Estadio de la Cerámica Diváci: 12,556 (53%)

Villarreal v posledncíh týdnech předvedl několik nepřesvědčivých výkonů, dnes to ale bylo na Estadio de la Cerámica jiné. Žlutá ponorka Leganés jednoznačně přehrávala a slaví triumf v poměru 2-1.

Výhra domácích mohla být vyšší, kdyby si lépe počínali v zakončení. Několik nadějných situací zhatila špatná finální fáze, až v závěru poločasu udeřil po rohu obránce Víctor Ruiz.

Vedení Villarrealu pojistil deset minut po začátku druhého dějství Carlos Bacca. Kolumbijec dostal od hostující obrany příliš času i prostoru, a tak si mohl připravit míč, aby ho následně parádní ranou z osmnácti metrů poslal do šibenice. Leganés v závěru dosáhl na kontaktní gól Brašanaće, na více ale pomýšlet nemohl, Villarreal si body vzít nenechal a zaslouženě si přilepšil v boji o Evropu.

logo Villarreal: (Javier Calleja Revilla) Základní sestava (4-2-3-1): S. Asenjo Andrés, A. Rukavina, Álvaro González, M. Pérez Martínez, V. Ruíz Torre, D. Cheryshev, M. Trigueros Muñoz, Rodri Hernández, S. Castillejo Azuaga, C. Bacca Ahumada, D. Raba Antolí
Náhradníci: A. Fernández Moreno, A. Marín Gómez, P. Francisco Torres, J. Fuego Martínez, E. Ünal, N. Sansone, R. Martínez
logo Leganés: (Asier Garitano Aguirrezábal) Základní sestava (4-2-3-1): I. Cuéllar Sacristán, E. Muñoz, M. Dos Santos, R. García Carnero, R. Román Triguero, D. Brašanac, G. Gumbau Garriga, Gabriel, R. Pérez Del Mármol, C. Beauvue, J. García Naranjo
Náhradníci: N. Champagne, D. Siovas, J. Zaldúa Bengoetxea, U. Bustinza Martínez, J. Eraso Goñi, Sergio Arribas, M. Guerrero Martín