Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Real Madrid - Celta de Vigo (reportáž)

Real Madrid - Celta de Vigo, 12.05.18 (reportáž)

12.05.18 20:45 Základní část - 37. kolo

Real Madrid

6:0

(3:0)

Celta de Vigo

Rozhodčí: Pablo González Fuertes Stadion: Estadio Santiago Bernabéu Diváci: 56,474 (70%)

Mnohokrát letos Real Madrid v ligových zápasech na Bernabéu fanoušky zklamal, proti Celtě ale předvedl skvělý výkon korunovaný povedeným góly. S vlastním stadionem se pro letošek Bílý balet rozloučil vysokou výhrou 6-0.

Celta Vigo toho v Madridu příliš nepředvedla, Keylor musel zasahovat jen v první půli proti šanci Wasse, po zbytek utkání jen odčítal minuty ke snadnému čistému kontu. Jeho protějšek Sergio naopak trpěl. Svůj nájezd zakončil Bale gólem od tyče, velššký fotbalista se blýskl nedlouho poté, kdy si pěkně obhodil obránce a zatloukl balón do sítě. K párty se připojil Isco technickou střelou, tkerá nemohl být lépe umístěná.

Podobný obrázek nabídla druhá půle. Achraf zvýšil už na 4-0, pátý gól si hosté vstřelili sami, konkrétně Sergi Gómez při snaze odvrátit přízemní centr. Definitivní podobu výsledku dal po povedené kombinaci Toni Kroos. Real Madrid zaslouženě vyprášil odevzdanou Celtu 6-0.

logo Real Madrid: (Zinédine Zidane) Základní sestava (4-3-3): K. Navas, A. Hakimi, J. Fernández Iglesias, M. Vieira da Silva Júnior, R. Varane, C. Casimiro, F. Alarcón Suárez, L. Modrić, T. Kroos, G. Bale, K. Benzema
Náhradníci: F. Casilla Cortés, J. Vallejo Lázaro, T. Hernández, L. Vázquez Iglesias, M. Asensio Willemsen, M. Kovačić, B. Mayoral Moya
logo Celta de Vigo: (Unzué) Základní sestava (4-3-3): S. Álvarez Conde, F. Roncaglia, H. Mallo Novegil, Jonny Castro, S. Gómez Solà, B. Méndez Portela, D. Wass, J. Sánchez Ruiz, S. Lobotka, L. Boyé, M. Gómez González
Náhradníci: R. Blanco Veiga, Fontàs, G. Cabral, R. Mazáň, N. Radoja, P. Hernández, I. Aspas Juncal