Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / FC Barcelona - Sevilla (reportáž)

FC Barcelona - Sevilla, 04.11.17 (reportáž)

04.11.17 19:45 Základní část - 11. kolo

FC Barcelona

2:1

(1:0)

Sevilla

Rozhodčí: referee5 Stadion: Spotify Camp Nou Diváci: 0 (0%)

Paco Alcácer prožil nejlepší večer v dresu Barcelony, dvěma přesnými zásahy zařídil vydřené vítězství favorita nad Sevillou. Barcelona i nadále zůstává v čele La Ligy.

Barcelona do zápasu vlétla a během úvodních dvaceti minut si vypracovala čtyři šance. Proměnit nedokázala žádnou. Až chyba Escudera pomohla Kataláncům k gólové radosti, potrestal ji Alcácer. Hosté působili na Camp Nou ztraceně.

Až druhý poločas nabídl lepší verzi Sevilly. Muriel to zkoušel zdálky, Sarabiu včas zastavil Semedo. Nabíhajícího Pizarra po rohovém kopu však nepokryl nikdo, bylo srovnáno. Pozitivní stav neudržela Sevilla dlouho, Barcelona získala vedení zpět, opět zásluhou Paca Alcácera, jehož při střídání vyprovázel potlesk vestoje. Barcelona se zřejmě oprávněne dožadovalo dvou pokutových kopů, rozhodčí je ale přehlédl. I tak zvítězila 2-1.

logo FC Barcelona: (Ernesto Valverde Tejedor) Základní sestava (4-4-2): M. ter Stegen, G. Pique, J. Alba Ramos, N. Cabral Semedo, S. Umtiti, I. Rakitić, Iniesta, S. Busquets i Burgos, F. Alcácer García, L. Messi, L. Suárez Díaz
Náhradníci: J. Cillessen, J. Mascherano, L. Digne, T. Vermaelen, D. Suárez Fernández, Paulinho, Deulofeu
logo Sevilla: (E. Berizzo) Základní sestava (4-2-3-1): D. Soria Solís, C. Lenglet, S. Corchia, S. Escudero Palomo, S. Kjær, É. Banega, G. Pizarro, J. Navas González, Pablo Sarabia, S. N'Zonzi, L. Muriel
Náhradníci: S. Rico González, L. Carole, F. Vázquez, Ganso, J. Geis, M. Agudo Durán, W. Ben Yedder
Střídaní domácího týmu
60' Paulinho Iniesta
66' Deulofeu F. Alcácer García
90' J. Mascherano I. Rakitić
Střídání hostujícího týmu
62' M. Agudo Durán Pablo Sarabia
73' J. Geis S. Kjær
76' W. Ben Yedder L. Muriel