Úvod / Soutěže / Primera División / 2017/2018 / Sevilla - Deportivo La Coruña (reportáž)

Sevilla - Deportivo La Coruña, 02.12.17 (reportáž)

02.12.17 17:30 Základní část - 14. kolo

Sevilla

2:0

(1:0)

Deportivo La Coruña

Rozhodčí: José María Sánchez Martínez Stadion: Estadio Ramón Sánchez Pizjuán Diváci: 32,017 (70%)

Těžké chvíle často pomohou sjednotit kolektiv a zdá se, že v Seville se tak stalo. Mužstvo vedené náhradním koučem Marcuccim znovu nezaváhalo, proti Deportivu splnilo roli favorita a v tabulce má opět o tři body více.

Přestože před oběma brankami bylo často rušno, na první gól se muselo čekat až do nastavení první půle. Nejlepší muž utkání Nolito našel po svém průniku Ben Yeddera, jenž podél Rubéna poslal míč do branky. Sevilla si zajistila poločasové vedení.

Deportivo se snažilo o vyrovnání, ale Sevilla dostala utkání tam, kde ho chtěla mít. Deset minut před koncem jí navíc pomohl nejistý zákrok Rubéna, jemuž propadla střela Krohna-Dehliho do sítě. To znamenalo konec nadějí hostů na bodový zisk a tečku za zápasem. Sevilla zaslouženě zvítězila 2-0.

logo Sevilla: (E. Berizzo) Základní sestava (4-3-3): D. Soria Solís, C. Lenglet, G. Mercado, S. Escudero Palomo, É. Banega, F. Vázquez, G. Pizarro, J. Geis, Pablo Sarabia, M. Agudo Durán, W. Ben Yedder
Náhradníci: S. Rico González, S. Corchia, Ganso, J. Correa, J. Navas González, M. Krohn-Dehli, L. Muriel
logo Deportivo La Coruña: (Cristóbal) Základní sestava (4-4-2): R. Martínez Andrade, F. Schär, Fernando Navarro, J. Moreno Fuertes, S. da Silva Júnior, C. Borges, F. Cartabia, F. Valverde Dipetta, Guilherme, A. López Álvarez, L. Pérez Martínez
Náhradníci: P. Tytoń, A. Arribas Garrido, B. Valle Balonga, Carles Gil, E. Çolak, P. Mosquera Parada, F. Andone
Střídání hostujícího týmu
63' F. Andone C. Borges
77' Carles Gil F. Cartabia
83' E. Çolak A. López Álvarez