Úvod / Soutěže / Primera División / 2018/2019 / Girona - SD Eibar (reportáž)

Girona

2:3

(2:2)

SD Eibar

Rozhodčí: Eduardo Prieto Iglesias Stadion: Estadi Municipal de Montilivi Diváci: 10,569 (74%)

Hráči Girony a Eibaru nabídli fanouškům na stadionu Montilivi krásné fotbalové představení, při kterém se obecenstvo ani na chvíli nenudilo. Šťastnější byli po útočném střetnutí hosté z Eibaru.

Zejména první poločas nedal příznivcům vydechnout. Eibar šel do vedení Charlesem z penalty za ruku, na kterou musel upozornit VAR. Systém videorozhodčího byl v akci několikrát. Jestliže někdo odešel na přestávkový párek před koncem prvního poločasu, musel litovat. Girona dvěma trefami Stuaniho skóre otočilo, poslední slovo však patřilo Eibaru, který vyrovnal v nastavení po rohovém kopu Arbillou.

Ve druhém dějství přece jen tempo poněkud upadlo, přesto platilo, že kdokoliv mohl v kterékoliv chvíli vsítit branku. Povedlo se to hostům, Enrich hlavičkoval ve velmi těžké pozici, ale naprosto přesně. Girona se snažilo skóre srovnat, což se jí nepovedlo. Strhující střetnutí skončilo výhrou Eibaru 3-2.

logo Girona: (Eusebio Sacristán) Základní sestava (3-5-2): Y. Bounou, B. Espinosa Zúñiga, J. Ramírez López, Muniesa, A. Granell Nogué, B. García Freire, C. Portugués Manzanera, Douglas Luiz, F. Benítez Caraballo, P. Porro Sauceda, C. Stuani Curbelo
Náhradníci: Iraizoz, P. Alcalá Guirado, A. García Serrano, P. Pons Riera, P. Roberts, A. Lozano Colón, S. Doumbia
logo SD Eibar: (José Luis Mendilibar Etxebarria) Základní sestava (4-4-2): M. Dmitrović, A. Arbilla Zabala, J. Valdés Díaz, P. Rodrigues de Oliveira, F. Orellana Valenzuela, J. Jordán Moreno, P. De Blasis, P. Diop, R. Peña Jiménez, C. Días Barbosa de Oliveira, S. Enrich Ametller
Náhradníci: A. Riesgo Unamuno, I. Ramis Barrios, M. Cucurella Saseta, P. Bigas Rigo, S. Álvarez Díaz, E. García Martínez, P. Milla Peña