Úvod / Soutěže / Primera División / 2019/2020 / Leganés - FC Barcelona (reportáž)

Leganés - FC Barcelona, 23.11.19 (reportáž)

23.11.19 12:00 Základní část - 14. kolo

Leganés

1:2

(1:0)

FC Barcelona

Rozhodčí: Santiago Jaime Latre Stadion: Estadio Municipal de Butarque Diváci: 12,110 (106%)

Leganés se neposune z posledního místa tabulky, Okurky neudržely vedení proti vedoucí Barceloně, se kterou prohrály při debutu Javiera Aguirreho na lavičce před vlastním publikem na Butarque 1-2.

Barcelona měla pomalý nástup a ve dvanácté minutě ji vytrestal En-Nesyri, když krásnou technickou střelou posadil Ter Stegena do role diváka. Nejlepší šanci na vyrovnání měl hlavičkující Luis Suárez, Pichu Cuéllar předvedl úžasný zákrok a konečky prstů míč vytěsnil.

Tlak hostů zesílil po změně stran, naopak Leganés přestal stíhat a netrvalo dlouho, než se vše promítlo i do skóre. Luis Suárez po standardní situaci vyrovnal a střídající Arturo Vidal vystřelil deset minut před koncem favoritovi všechny body. Dembélé mohl v nastavení přidat třetí gól, Cuéllar ho vychytal.

logo Leganés: (Javier Aguirre Onaindía) Základní sestava (5-4-1): I. Cuéllar Sacristán, D. Siovas, J. Silva, K. Omeruo, R. Rosales Altuve, U. Bustinza Martínez, Ó. Rodríguez Arnaiz, R. Mesa Quevedo, R. Pérez Del Mármol, M. Braithwait, Y. En-Nesyri
Náhradníci: J. Soriano Oropesa, C. Collins Awaziem, R. Tarín Higón, J. Eraso Goñi, A. Ruibal García, G. Carrillo, J. Arnáiz Díaz
logo FC Barcelona: (Ernesto Valverde Tejedor) Základní sestava (4-2-3-1): M. ter Stegen, G. Pique, H. Firpo Adames, M. Wagué, S. Umtiti, F. de Jong, S. Busquets i Burgos, A. Griezmann, L. Messi, L. Suárez Díaz, O. Dembélé
Náhradníci: N. Murara Neto, D. Morer Cabrera, R. Araújo da Silva, A. Vidal Pardo, C. Aleña Castillo, I. Rakitić, A. Fati