Barcelona dosáhla v Miláně na bod

Lionel Messi se zapsal mezi střelce (© marca.es)

Fotbalisté Barcelony remizovali ve třetím kole základních skupin Ligy mistrů na půdě AC Milán 1-1.

Půda na San Siru není pro Katalánce úrodná, ztratili zde body třikrát v řadě. Konečná dělba bodů však není pro svěřence Taty Martina vzhledem k průběhu skupiny špatným výsledkem.

Spolupráce Kaká a Robinha přinesla rychle první gól večera. Na brance se podílel i chybující Mascherano, Víctor Valdés byl bezmocný. Barcelona dokázala vyrovnat ve 23. minutě, a to zásluhou Lionela Messiho po pasu Iniesty.

Mexèsova hlavička zapadla vedle tyče, na opačné straně zkoušel štěstí znovu Lionel Messi, ale tentokrát bez gólového efektu. Podobně si vedl Neymar na konci půle.

Ve druhém dějství Robinho nedokázal zpracovat balón, za Barcelonu neuspěl Iniesta. Utkání dospělo k remíze 1-1.