Kaká dovedl Real Madrid k Trofeo Bernabéu

Kaká ukázal, že je stále platným hráčem (© marca.es)

Fotbalisté Realu Madrid triumfovali v XXXIV. ročníku Trofeo Bernabéu, když deklasovali Millonarios 8-0.

Jde o vůbec nejvyšší vítězství v historii poháru, který se hraje na počest klubové legendy Santiaga Bernabéa. Nejvíce se pod něj podepsal Kaká, jenž dostal od José Mourinha první minuty sezóny na hřišti, za což se portugalskému kouči odvděčil dvěmi góly v prvním poločase, ve druhém pak z pokutového kopu dokonal hattrick.

Po dvou brankách přidali José María Callejón a Álvaro Morata a na konečných 8-0 pečetil deset minut před koncem Karim Benzema. Utkání přihlíželo 30 tisíc fanoušků.

Zástupci Realu Madrid si po utkání postěžovali, že v nabitém programu je stále těžší najít pro tradiční střetnutí termín, není proto jisté, jaký osud bude mít Trofeo Bernabéu v příštích letech.