STABLE 3.20.0

Přišel čas na nový cyklus, vysvětlil Cristiano Ronaldo v rozlučkovém dopise

Cristiano Ronaldo (© marca.es)

Cristiano Ronaldo zveřejnil dopis, kterým se loučí s fanoušky Realu Madrid a vysvětluje v něm, proč se rozhodl pro přestup do Juventusu. My vám přinášíme jeho kompletní přepis.

Tyto roky v Realu Madrid a ve městě Madrid byly zřejmě těmi nejšťastnějšími v mém životě.

Cítím obrovský vděk klubu, fanouškům a městu. Mohu všem jen poděkovat za přízeň, které se mi dostalo.

Myslím však, že přišel čas, abych začal v životě novou etapu, a proto jsem klub požádal, aby souhlasil s mým přestupem. Cítím to tak a prosím všechny, zejména naše příznivce, aby mě pochopili.

Bylo to naprosto nádherných 9 let, jedinečných. Byla to pro mě vzrušující, ale i tvrdá doba, protože Real Madrid má ty nejvyšší nároky. Velmi dobře ovšem vím, že nikdy nezapomenu, jak jsem si v Realu Madrid užíval fotbal jedinečným způsobem.

Měl jsem úžasné spoluhráče na hřišti i v šatně, cítil jsem vášeň neskutečných fanoušků. Společně jsme dosáhli na tři výhry v Lize mistrů v řadě a čtyři za pět let. Společně s nimi, v individuální rovině, mám potěšení ze čtyř získaných Zlatých míčů a tří Zlatých kopaček. To vše během etapy v tomto úžasném a prvotřídním klubu.

Real Madrid si získal mé srdce i rodiny, a proto chci nyní více než kdy jindy říci děkuji: děkuji klubu, prezidentovi, vedení, spoluhráčům, všem trenérům, lékařům, masérům a skvělým pracovníkům, kteří dbají na každý detail, aby vše fungovalo.

Ještě jednou nekonečné díky fanouškům a španělskému fotbalu. Během těchto vzrušujících devíti let jsem stál proti skvělým hráčům, respekt a uznání patří všem z nich.

Hodně jsem přemýšlel a vím, že přišel čas na nový cyklus. Odcházím, ale tento dres, znak a Santiago Bernabéu budu cítit vždy jako něco mého, ať jsem kdekoliv.

Děkuji všem a samozřejmě, jak jsem řekl při prvním setkání na našem stadionu před 9 lety: Hala Madrid!

Oficiální vyjádření samozřejmě vydal i Real Madrid, který "vyhověl přání a žádosti hráče Cristiana Ronalda, aby byl prodán do Juventusu". "Real Madrid děkuje hráči, který ukázal, že je nejlepším na světě a je podepsán pod jedno z nejzářivějších období v historii našeho klubu. Cristiano Ronaldo byl v uplynulých devíti letech příkladem práce, odhodlání, zodpovědnosti a talentu. Pro Real Madrid bude Cristiano Ronaldo navždy jedním z velkých symbolů a jedinečným vzorem pro příští generace. Real Madrid vždy bude tvým domovem," stojí v textu, který Bílý balet zveřejnil na své webové stránce.

Chceš mít novinky o Realu Madrid z první ruky? Navštiv ráj fanoušků na BilyBalet.cz.

Kdo dnes slaví

Narozeniny slaví
Uživatel Věk
tottis10 tottis10 31
Paul09 Paul09 27
kalis kalis 46
ayrton ayrton 46
Paulie01 Paulie01 24
Svátek "Martina" slaví
Uživatel
Nika Nika
Arwi Arwi

Kdo je na webu

Jenom neregistrování uživatelé a roboti, které nezobrazujeme :-)

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Předchozí 1 2 3 19 Následující
@tunak v Baskicku asi skoro všude, tady moc nevím...co to že ho scháníš?
měli tam ale docela pěkný záběry, resp timelapses
btw kde se dá sehnat txakoli?
chápu člověka, kterej táhne velkoformátovou kameru velkou jako náklaďák někam do divočiny, vyfotí dva nebo čtyři záběry a pak se vrací domů a film vyvolává, to má řekl bych něco lehce zvrácenýho do sebe, ale astrofotografie? *25* *4*
astrofotografy nemusím, ačkoliv uznávám, že to stojí hodně odhodlání, peněz ( ještě víc, než skoro jakákoliv jiná fotografická disciplína*4* ) a vzhledem k výsledkům asi i určitej druh autismu, no *5*
@Txapeldun to muselo bejt drama teda *4*
*4* Sorry, koukal jsem zrovna na dokument o astrofotografech, co jeli fotit do nejakyho kanonu v Australii, ale zrovna bylo zamraceno *1* *14*
Diskuse zabita, jdeme spát.
Tebe by mohlo, Noire, zajímat, že druhá půlka knihy je taková roadnovel směrem z Pitěru nebo Moskvy na Kavkaz. *66* Ačkoliv teda spíš do Tiflisu než do Baku, pochopitelně. *114* No a samozřejmě je zápletka značně inspirovaná Lermontovem, a jak známo, Lermontov je pravděpodobně nejzajímavější spisovatel vůbec. *94*
Rozhodně je to vedle Houllebecqa můj neoblíbenější autor od šedesátek do současnosti.
Předchozí 1 2 3 19 Následující

Top plkálisti dnes

Txapeldun 2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace