Real Madrid s neuveriteľným obratom. Čo povedal Ancelotti hráčom v polčase?

Real Madrid

Real Madrid predviedol na štadióne Sevilly neskutočný obrat, keď dokázal zvrátiť stav 0-2 po prvom polčase.

Prvý polčas zo strany Realu Madrid bol nemastný-neslaný. Do útoku nepredviedol takmer nič, v krátkom časovom úseku inkasoval hneď dva góly a zdalo sa, že to bude výprask ako v El Clásicu.

Od prvej sekundy druhého dejstva však Real Madrid jasne dominoval a toto tempo udržal až do víťazného konca. Hneď v úvode znížil Rodrygo, ktorý naskočil z lavičky. Potom Biely balet dlho čakal na gól, kontroverzný zásah Viniciusa nebol uznaný.

I tak sa Real Madrid nezlomil, vyrovnal na 2-2 a v nadstavenom čase rozhodol Karim Benzema. Bol to parádny obrat Realu Madrid a mnohí sa čudovali, čo vlastne bolo príčinou takej zmeny.

Carlo Ancelotti urobil v polčase jedno striedanie, keď Rodryga poslal do hry na miesto Camavingu. Neskôr vystriedal aj Nacha Fernandéza, ktorý ihneď po vstupe do hry skóroval.

"Nedošli sme tak ďaleko, aby sme dopustili takýto výsledok a dovolili im takto vyhrať," povedal Ancelotti svojim zverencom. I keď Real Madrid celú súťaž dominuje, predsa len prehra včera by dovolila Barcelone priblížiť sa už na šesť bodov a čakal by nás nervózny finiš.

Real Madrid ale naplno ukázal, že chcel Sevillu poraziť i zo stavu 0-2 a chce čím skôr spečatiť zisk ligového titulu číslo 35. Los Blancos chýba už iba 10 bodov, čo môže byť akákoľvek kombinácia získaných bodov, alebo stratených bodov FC Barcelona.