Real Madrid se probudil pozdě, se Šachtarem doma prohrál 2-3

Zklamaný Marcelo (© marca.es)

Nesprávnou nohou vkročil Real Madrid do Ligy mistrů, když doma prohrál se Šachtarem Doněck 2-3.

V prvním poločase nefungovalo Bílemu baletu vůbec nic a prohrál ho vysoko 2-3. Hosté vtěsnali góly Teteho, vlastní zásah Varana a trefu Solomona, jehož pobídl povedenou asistencí patičkou Tete, do 13 minut.

Po změně stran se domácí probrali, do utkání je vrátil Luka Modrić povedenou střelou do horního rohu branky. Když o pět minut později Vinícius zakončil svůj úprk přesně, byl rozdíl už jen jednogólový a do konce zbývala půlhodina.

Jenže to bylo od španělského celku vše. V nastaveném čase sice přece jen vyrovnal, radost mu ale zkazil VAR, který gól anuloval.

Real Madrid prohrál po Cádizu v lize i v Lize mistrů se Šachtarem Doněck.

Chceš mít novinky o Realu Madrid z první ruky? Navštiv ráj fanoušků na BilyBalet.cz.