Trenér Chelsea hodil do ringu ručník

Thomas Tuchel, německý trenér londýnské Chelsea, vidí možnosti postupu svého týmu do další fáze Ligy Mistrů jako mizivé. Bude téměř nereálné zvrátit na Santiago Bernabeu nepříznivé skóre 1-3 a tak Tuchel hovoří o konci Chelsea v letošních pohárech.

Trenér Thomas Tuchel dorazil na pozápasovou tiskovou konferenci velice rozladěn a zklamán z výkonu svého týmu na domácí půdě. „Byl to opravdu nejhorší první poločas Chelsea od doby, co jsem na jeho lavičce,“ překvapil svou přímou kritikou novináře. Thomas Tuchel se nesnažil skrývat své zklamání po tom, co viděl exhibici Realu Madrid na Stamford Bridge. Německý trenér navíc neváhal označit boj za prohraný a nevěří, že by jeh osvěřenci měli ještě nějakou šanci postoupit.

Ne, nemáme žádnou šanci. Teď musíme najít svůj ztracený styl. Nevím, co se s námi stalo po reprezentační pauze. To co jsme předvedli proti Realu je podobné jako druhý poločas s Brentfordem (Chelsea prohrála vysoko 1:4). Jsme daleko od naší úrovně, od toho co se od nás požaduje a očekává. Nemůžete po nás chtít, abychom měli dobré výsledky, když hrajeme jako dnes. Je to jen fotbalový zápas, ale v tom dnešním je velmi těžké hledat cokoliv pozitivního.“