Valencia v Lize mistrů končí

Jonasova branka Valencii nestačila (© marca.es)

Pro Valencii pouť letošním ročníkem Ligy mistrů končí po osmifinále, v němž nestačila na PSG.

Valencia začala odvetu v Parku princů aktivněji, avšak Jonas ve dvou případech pálil mimo prostor tří tyčí, Soldadově střele rovněž chyběla přesnost. PSG se soustředilo zejména na obranu, opatrný první poločas tak žádnou branku nepřinesl.

Po změně stran hra ožila a přišel i gól. Jonas se ze střední vzdálenosti opřel do míče a jeho parádní střela poslala hosty do vedení. Radost nevydržela Netopýrům dlouho, neboť o deset minut později chyboval ve středu hřiště Parejo, což vyústilo v kontr PSG, který nadvakrát zakončil do sítě Lavezzi.

Mužstvo Ernesta Valverdeho se pokoušelo tlačit dopředu, v závěrečných metrech mu ale vždy chyběla přesnost. Podobně si vedlo i PSG, kterému nakonec remíza 1-1 stačila k postupu, jehož základ položilo už na Mestalle vítězstvím 2-1.